Śpiewająco
11 maja 2002
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w I Festiwalu Piosenki "Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców". Każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować dwa dowolnie wybrane utwory z repertuaru polskich zespołów.
Wkrótce ruszy przebudowa Białołęckiej
Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Białołęckiej na odcinku między Kopijników a Ketlinga. Kiedy najwcześniej poznamy wykonawcę i jak długo potrwają prace?
Najlepiej więc nie odwlekać decyzji o zgłoszeniu. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy wiekowe: 8-12 lat, 13-15 lat oraz 16 lat i powyżej. Spotkanie organizacyjne dla zainteresowanych przewidziano 12 czerwca.
Podstawowym celem festiwalu jest rozwijanie muzykalności i wrażliwości muzycznej młodych ludzi oraz integracja środowisk muzycznych działających w Warszawie.
Konkursowiczów będzie oceniało profesjonalne jury biorąc pod uwagę takie kryteria jak: dobór repertuaru, wykonanie oraz ogólny wyraz artystyczny. Bliższych informacji na temat festiwalu można uzyskać u organizatorki Małgorzaty Kozieł (tel. 811-40-84 lub 676-72-41).
aga
.





































