Śmietnik na środku
25 września 2009
Czytelnicy dzwonią, "Echo" interweniuje.
Lazurowa: cichy asfalt czy ekrany?
Między Sterniczą a Górczewską trwa budowa drugiej jezdni. Wciąż nie wiadomo na 100%, jak zostanie zwalczony związany z większym ruchem hałas...
Skutecznie blokuje przejście. Kiedy chcę wysiąść lub wsiąść do autobusu, przed drzwiami pojazdu zastaję na środku właśnie ten kosz. Ciężko - szczególnie z torbami - ominąć przeszkodę. Czy ktoś mógłby go przesunąć? - pyta jedna z czytelniczek.
W Zarządzie Transportu Miejskiego dowiedzieliśmy się, że przystanek należy do firmy Adpol, a w sprawie usunięcia lub przesunięcia śmietnika należy kontakto-wać się z Zarządem Oczyszczania Miasta.
- Zajmiemy się tym - słyszymy w słuchawce po przedstawieniu problemu. Bar-dzo dziękujemy za ten sygnał. Na przyszłość chcę przypomnieć, że istnieje u nas bezpłatna infolinia, gdzie można zgłaszać uwagi i skargi - mówi Iwona Fryczyńska, rzeczniczka ZOM.
Źle ustawiony lub wypełniony po brzegi śmietnik, zaniedbana zieleń? Problem powinien od razu trafić do ZOM - nr telefonu 0800-800-117.
APC

Po naszej interwencji śmietnik został przesunięty.










































