REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
Wawer

oświata »

 

Rośnie przedszkole przy Kadetów. Ruszyły zapisy!

  25 listopada 2014

alt='Rośnie przedszkole przy Kadetów. Ruszyły zapisy!'
źródło: www.wawer.warszawa.pl

Nowy budynek przedszkola przy Kadetów ma być oddany do użytku najpóźniej w lutym przyszłego roku. Został już ogłoszony nabór do nowej placówki.

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Przedszkole ma pomieścić 200 dzieci. Zajęcia mają się zacząć 1 lutego, dlatego urząd dzielnicy ogłosił dodatkowy nabór dla tych maluchów, które jeszcze nie uczęszczają do publicznych przedszkoli. Zapisy dzieci z roczników 2011 i 2012, odbędą się w terminie od 24 listopada do 19 grudnia 2014 r. Falenica chce nowej linii do metra. Ratusz mówi "nie" Falenica chce nowej linii do metra. Ratusz mówi "nie" Mieszkańcy Falenicy dzień w dzień odczuwają niedogodności związane z kiepskim połączeniem autobusowym z lewobrzeżną częścią miasta. Lokalni samorządowcy domagają się wprowadzenia dodatkowej linii autobusowej, która dałaby możliwość dojazdu do stacji metra na Ursynowie. Co na to warszawscy urzędnicy?

Zainteresowanych rodziców bądź opiekunów prawnych urząd prosi o składanie dokumentów w formie papierowej do dyrektora Przedszkola nr 348. Formularz zgłoszenia dziecka do przedszkola można uzyskać w placówce lub pobrać ze strony internetowej www.wawer.warszawa.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać w przedszkolu przy ul. Kadetów 15, pod nr tel. 22 672-34-14 lub adresem e-mail: p348@edu.um.warszawa.pl.

(red)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

atal zakatek harmonia 2atal zakatek harmonia 0

Komentarze (1)

# Roberto

28.11.2014 11:50

Jak przedszkole zacznie działać to będzie istny horror na okolicznych drogach bo każdy rodzic będzie chciał swojego malucha odwieść samochodem. Tymczasem jest tylko jedna mała zatoczka parkingowa na co najwyżej 5-6 samochodów. Nie bardzo widzę aby w tej zatoczce pomieścić 200 samochodów! Dlatego dyrekcja przedszkola, we wspólpracy z Policją, powinna ogłosić akcję piechotą do szkoły przynajmniej dla tych maluchów, które mieszkają około 1-2 km od szkoły.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

norblin lipiec 02 3norblin lipiec 02 0
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Tech Research Studies 1Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni