REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 1olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0
Legionowo

samorząd »

 

Restauracja w ratuszu: do trzech razy sztuka

  9 stycznia 2014

alt='Restauracja w ratuszu: do trzech razy sztuka'

23 grudnia legionowscy radni podjęli uchwałę o rozpisaniu konkursu na najem lokalu w miejskim ratuszu.

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0
Chodzi o pomieszczenia, które do tej pory zajmowały kolejne restauracje. Z ostatnią urząd rozwiązał umowę najmu po zaległościach w płaceniu czynszu w marcu 2013 r., zaległości przekroczyły 100 tysięcy złotych. Tereny lasku w cieniu tragicznej historii. Jak ją upamiętnić? Tereny lasku w cieniu tragicznej historii. Jak ją upamiętnić? Przy okazji zapowiedzi prezydenta Romana Smogorzewskiego odnośnie chęci stworzenia leśnego parku przy Mieszka I, ożyła dyskusja na temat tragicznej historii tego miejsca. Niewielu młodych mieszkańców naszego miasta wie, że w czasie II wojny światowej było tam żydowskie getto. Teraz ratusz szuka przedsiębiorcy - najchętniej właśnie z branży gastronomicznej - który poprowadzi swoją działalność w budynku Centrum Informacyjno-Administracyjnego.

Dlaczego właśnie gastronomia? Bo lokal jest już do niej przystosowany, a zmiany w wyposażeniu pociągnęłyby za sobą spore koszty. Na przełomie lutego i marca ma zostać rozpisany przetarg na prowadzenie działalności restauracyjnej.

(wt)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Komentarze (4)

# Katarzyna

09.01.2014 15:42

Pamiętam takie czasy ,były to lata 1985 że w Legionowie była tylko "restauracja" pod nazwą =Zielona Budka...faktycznie tak była i na stronie wojskowej Kasyno niestety niedostępne dla cywili ,a teraz co ulica to jest restauracja , pizzernia i jeszcze jakieś kawiarenki...no to nie dziwota że to wszystko plajtuje - bo kto ma dzisiaj kasę na chodzenie na obiady do restauracji - to tak dobrze było tylko jak był PRL .kiedy ludzie mieli pracę....wszystko się skończyło.Chyba nasze WNUKI kiedyś wyjdą na PROSTĄ ....a może i NIE

 Daro

10.01.2014 16:24

W Legionowie splajtuje KAŻDA restauracja i to nie dlatego że ludzie nie mają pieniędzy a jedynie dlatego że po każdą pierdołę zakupy czy do kina muszą jechać do Warszawy
Skoro robią zakupy w Warszawie czy jadą do kina w Warszawie to siłą rzeczy zostawiają swoje pieniądze także w warszawskich restauracjach

 gasom

15.01.2024 14:37

Często odwiedzam https://trucktruck.pl/?p=247 jest bardzo smacznie.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

 desik

18.01.2024 14:21

Polecam http://mediapak.pl/swietna-restauracja-w-centrum-torunia/ fantastyczne miejsce.
więcej na forum

REKLAMA

sporteum polkolonie 1sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

REKLAMA

cmp moje zdrowie 3cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA