REKLAMA

Wawer

komunikacja »

 

Weekendowa zmiana komunikacji miejskiej w Wawrze. Sprawdź jak pojechać!

  19 maja 2023

alt='Weekendowa zmiana komunikacji miejskiej w Wawrze. Sprawdź jak pojechać!'
źródło: ZTM

W weekend 20-21 maja, drogowcy będą odtwarzali nawierzchnię jezdni ulicy Skalnicowej po budowie kanalizacji sanitarnej. W związku z tym zamkną część ronda na skrzyżowaniu z Traktem Lubelskim. Swoje trasy zmienią autobusy linii 142, 219, 702 i N72. Sprawdź jak będą jeździły!

REKLAMA

W sobotę i niedzielę (20-21 maja) w Wawrze będą pracowali wodociągowcy, dlatego fragment ronda u zbiegu Traktu Lubelskiego i ulicy Skalnicowej zostanie wyłączony z użytku. Autobusy jadące w kierunku Gocławia, Wiatracznej i Dworca Centralnego zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Z Wawra do Centrum

142, 702, N72 jadące w stronę Centrum, od skrzyżowania ulic Trakt Lubelski i Skalnicowa pojadą ulicami: Skalnicowa - rondo Zegarmistrza Gałeckiego - Mrówcza - Juhasów - Borków - Trakt Lubelski i dalej swoimi trasami podstawowymi. 142 po Wawrze nieco częściej? "Co 15 minut" 142 po Wawrze nieco częściej? "Co 15 minut"
Wśród samorządowców co jakiś czas pojawiają się nowe pomysły na linię 142, która kursuje z ronda Wiatraczna do wawerskiego Aleksandrowa. Niedawno padła propozycja, aby autobus na stałe był wspierany tymczasową linią Z42. Tym razem 142 miałoby kursować częściej.
Zaś 219 w kierunku na Gocław pojedzie od ronda Zegarmistrza Gałeckiego w prawo ulicą Mrówczą do swojej trasy podstawowej.

W czasie trwania objazdów zawieszone zostaną przystanki: Zasadowa 03, Gawronia 01, Malowana 01, Ośrodek Szkoleniowy 02, Borków 04, Zabłudowska 02, Tadżycka 02. Trasy linii 142, 219, 702 i N72 w przeciwnym kierunku nie zmienią się.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy