Reggae wraca na białołęcką plażę!
19 sierpnia 2015
Plaża na Białołęce sprawdziła się jako scena dla jamajskich rytmów. Dlatego też reggae tu wraca - 23 sierpnia, od 12.00.
Wstęp wolny, impreza potrwa do 16.
Parking w Choszczówce: światełko w tunelu
Po długich rozmowach i negocjacjach PKP wyraziło zgodę na budowę parkingu przy stacji Choszczówka. Kiedy można się go spodziewać?
00.
(red)
.







































