REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0
Białołęka

kultura »

 

Rap Festiwal Białołęka już w piątek

  23 czerwca 2015

alt='Rap Festiwal Białołęka już w piątek'
Pasjonaci graffiti wypróbują swoich sił w trakcie warsztatów Streetart Graffiti, które będą przeprowadzone przez graficiarzy GDB Crew.
źródło: www.gdbcrew.pl

26 czerwca o godzinie 14.00 na boiskach koszykówki Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Van Gogha 1 startuje pierwsza edycja Rap Festiwalu Białołęka, czyli festiwalu rapu z pozytywnym przesłaniem. Impreza jest elementem i ukoronowaniem spotkań programu profilaktyki uzależnień, o którym pisaliśmy już na łamach portalu.

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
Celem imprezy jest pokazanie, że warto żyć w wolności od narkotyków, nikotyny i alkoholu.

Organizatorzy przygotowali bogaty program, który ma promować alternatywy wobec "toksycznej mentalności " młodego pokolenia, będącej często rezultatem braku pasji, motywacji lub pomysłów na spędzanie wolnego czasu.

Czego można się spodziewać? Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo aktywności jest wiele: od muzyki, poprzez tańce aż do poważnych rozmów. Metro na Tarchominie, czyli krótkie życie obietnicy wyborczej Metro na Tarchominie, czyli krótkie życie obietnicy wyborczej Dziś od rana padają kolejne wyborcze obietnice. To dobry dzień na wspomnienia. W 2006 roku prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz obiecała metro do Winnicy. Powstało nie metro, lecz tramwaj, i nie do Winnicy, ale na Tarchomin.

W trakcie festiwalu młodzi ludzie spotkają się z energetyczną dawką hiphopu w wydaniu takich wykonawców jak Milion Terapii, Arci, MAK, Poison, Kolah czy Hiob w asyście DJ Bulb'a i Dj Antonio. Na uczestników będą też czekać tancerze i animatorzy ze szkoły Egurolla Dance Studio, którzy zaprezentują elementy tańca bboyingu oraz hiphopu. Pasjonaci graffiti wypróbują swoich sił w trakcie warsztatów Streetart Graffiti, które będą przeprowadzone przez graficiarzy GDB Crew.

Dla aktywnych przewidziane są zawody koszykówki ulicznej streetball z udziałem drużyn z Białołęki i Bemowa. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych, dla których będą przewidziane dodatkowe atrakcje.

Organizatorami przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Klub Dobrej Muzyki oraz białołęcki ratusz reprezentowany przez troje radnych: Marcina Korowaja, Joannę Rabiczko oraz Ewę Gajewską przy wsparciu ze strony Białołęckiego Ośrodka Kultury.

Wstęp na imprezę jest wolny.

Więcej informacji i szczegółowy program imprezy znajdziecie na profilu fb imprezy.

(red)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

biedronka 050 2biedronka 050 0

Komentarze (8)

# młody

23.06.2015 16:17

Woo jakie fajen zespoły, rewelacja będę mam niedaleko, moge pomóc organizacyjnie, mam już wakacje :)

# obserwator z urzędu

24.06.2015 09:07

Bardzo ciekawe stwierdzenie i daje dużo do myślenia - "ratusz reprezentowany przez troje radnych: Marcina Korowaja, Joannę Rabiczko oraz Ewę Gajewską".

# mały

24.06.2015 09:40

Korowaj i jego dziewczynki działają na okrągło. Panoszą się po urzędzie i terroryzują swoimi nowymi pomysłami wszystkich! Komu taka impreza potrzebna, zmarnowana kasa. Przyjdą same ćpuny!

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0

# Łukasz M.

24.06.2015 09:57

Dzielnica żyje dzięki takim inicjatywom. To, że ktoś ma nowe pomysły i lata, jest lepszs niż ich brak i ospałość. Podłość zionie ze wpisów powyższych hejterów i coś mi się wydaje, że to zwykła polityczna konkurencja. Brawo Korowaj!

# Maciek

26.06.2015 19:49

Do mały... Komu potrzebne? Młodym ludziom którzy dzięki niej mają co robić, a od Korowaja to się delikatnie mówiąc od intereruj;) Mam 32 lata, jestem tzw. słoikiem i widzę ile Pan Korowaj robi dla mieszkańców i przede wszystkim młodzieży... oczywiście dla Ciebie lepiej wspierać stare pryki które mają podobne myślenie rap=ćpuny:/ żal mi takich ludzi

# Lewandów

26.06.2015 21:12

Korowaj - jedyny normalny z tej całej świty PO.

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

# ja1

26.06.2015 23:17

A ja mam bardzo zasadne pytanie do organizatorów i pomysłodawców (dodam, że nie mam nic przeciwko tego typu imprezom)
- dziś od samego rana (były próby) do ok. 21.15 w blokach przy Picassa było tak głośno, że przy otwartych oknach rezonowały szyby w oknach. Nie można oglądać telewizji, bo nic nie słychać. W pionie u sąsiadów, który nie wychodzi wprost na boiska słychać było tylko basy. Cały dzień przy zamkniętym oknie i balkonie.
Czy boiska stojące kilkadziesiąt metrów od budynków to na prawdę dobre miejsce na koncert? Czy nie można przenieść tego wgląb parku?
Moje rozgoryczenie wynika zapewne stąd, że tydzień wcześniej w sobotę w ramach Dni Białołęki również mieliśmy koncert, który zamiast do 22 trwał do 22.30. Pragnę stwierdzić, że niektórzy mają dzieci, które chciałyby spać.

# ja1

26.06.2015 23:55

Dopiszę jeszcze jedno spostrzeżenie: jest prawie północ, a w parku w najlepsze trwa demontaż sceny - walenie młotkami itp.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

cmp moje zdrowie 3cmp moje zdrowie 0
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 1olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 1olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA