REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

kronika policyjna

 

Próbowali okraść drogerię. Trafili do aresztu

  11 stycznia 2023

Próbowali okraść drogerię. Trafili do aresztu
zdjęcie ilustracyjne, źródło: KSP

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z warszawskiego Bemowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o próbę kradzieży w drogerii. Podczas ucieczki jeden z nich rozpylił w kierunku interweniującego ochroniarza gaz łzawiący. Obaj zostali zatrzymani. Okazało się, że mają na sumieniu jeszcze inne kradzieże.

REKLAMA

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z bemowskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie w sprawie kradzieży. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Wynika z nich, że dwóch mężczyzn próbowało skraść artykuły drogeryjne. Przebili oponę, ukradli pieniądze. Policja ruszyła w pościg Przebili oponę, ukradli pieniądze. Policja ruszyła w pościg
Warszawscy policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali po pościgu dwóch obywateli Gruzji podejrzanych o kradzież szczególnie zuchwałą. Mężczyźni mieli przeciąć oponę w aucie, z którego ukradli saszetkę z pieniędzmi i dokumentami. Następnie z piskiem opon odjechali volkswagenem.

Areszt po próbie kradzieży

- Najpierw jeden z nich schował pudełko z perfumami do torby. Kiedy zauważył, że w jego stronę idzie pracownik ochrony, szybko odłożył perfumy na półkę i wyszedł za linię kas. Pracownik ochrony zwrócił mu uwagę, wtedy doszło pomiędzy nimi do szarpaniny, w końcu jeden z nich wyjął gaz łzawiący i użył go wobec ochroniarza. Pracownicy od razu zaalarmowali patrol policji - relacjonują mundurowi.

Mężczyźni w wieku 35 i 44 lat zostali zatrzymani. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że obaj okradli drogerię na Białołęce. Podejrzani usłyszeli już zarzuty.

REKLAMA

Siedem zarzutów za kradzieże

35-latek usłyszał łącznie siedem zarzutów: dwa usiłowania kradzieży i pięć dotyczących kradzieży. Jego starszy o dziewięć lat kompan pięć: dotyczący usiłowania kradzieży, naruszenia nietykalności cielesnej i trzy dotyczące kradzieży.

Na wniosek prokuratora sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Podejrzanym grozi po pięć lat więzienia.

(jok)

.
 

Polecamy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA