REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Policja ściga tego mężczyznę. 12 prokuratorów chciałoby z nim porozmawiać

  11 lutego 2024

alt='Policja ściga tego mężczyznę. 12 prokuratorów chciałoby z nim porozmawiać'
źródło: KSP

Białołęccy śledczy wysłali list gończy za 46-letnim mężczyzną. Z naszych informacji wynika, że nie jest szczególnie niebezpieczny, aczkolwiek spotkania z nim domaga się aż 12 prokuraturów rejonowych w Polsce. Ponadto ma do odbycia blisko rok aresztu. Za co?

REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu policji na Białołęce poszukują Marcina Galasa. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ w celu odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności w wymiarze 351 dni. Jak udało nam się dowiedzieć mężczyzna ma na koncie kradzież. Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.
Oprócz sądu poszukuje go jeszcze 12 prokuratur rejonowych w Polsce za przywłaszczenie powierzonego mienia.

Jak można pomóc śledczym z Białołęki?

Jak podają śledczy, ścigany mężczyzna to Marcin Galas, syn Eugeniusza, urodzony 18 lutego 1978 roku. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z wydziałem kryminalnym w siedzibie komisariatu przy ul. Myśliborskiej 65 na Tarchominie. Informacje można też przekazywać telefonicznie, pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723-52-33, pisząc na adres: kp-bialoleka.poszukiwani@ksp.policja.gov.pl lub w jakimkolwiek najbliższym komisariacie.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu w tajemnicy tożsamości osoby zgłaszającej (wynika to z art. 280 § 2 kpk).

JR

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024