REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Mokotów

kronika policyjna

 

Poszukiwana wpadła na próbie kradzieży

  13 kwietnia 2023

Poszukiwana wpadła na próbie kradzieży
źródło: KSP

Policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali 28-latkę podejrzaną o kradzież kosmetyków z jednej z sieciowych drogerii przy Puławskiej. Kobieta na swoim koncie miała już kilka kradzieży i wiedziała, że jest poszukiwana przez sąd oraz policjantów. Nie powstrzymało jej to przed kolejnymi kradzieżami.

REKLAMA

Mokotowscy wywiadowcy zostali wezwani do "jednej z placówek handlowych" w związku z kradzieżą kosmetyków. W rezultacie niespodziewanie odnaleźli poszukiwaną.

Kradzież w drogerii

Jedna z klientek zabrała z półki dezodoranty, maszynki, szampony i lakiery, a następnie wyszła ze sklepu omijając kasy. Zamieszkali w cudzym domu Zamieszkali w cudzym domu
Funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-patrolowego mokotowskiej komendy zatrzymali trzy osoby podejrzane o dokonanie włamania do domu oraz garażu przy Siekierkowskiej na Siekierkach. Pod nieobecność właściciela rabusie wynieśli m.in. sprzęt budowlany i sprzęt gospodarstwa domowego. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
28-latka została zatrzymana przez mokotowskich funkcjonariuszy. Trafiła do komendy przy ulicy Malczewskiego.

Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie okazało się, że 28-latka jest poszukiwana przez prokuraturę w Ropczycach celem ustalenia miejsca pobytu. Zatrzymana miała również spory bagaż doświadczeń w postaci pobytu w zakładzie karnym. Mimo tego nie potrafiła powstrzymać się przed kolejnymi przestępstwami. Kradła różne produkty, sprzedawała je, a pieniądze przeznaczała na bieżące potrzeby.

Kup bilet

Żyła z kradzieży

Tym razem podejrzana łącznie naraziła sklep na straty sięgające ponad 640 złotych. Dochodzeniowcy z Mokotowa przedstawili 28-latce zarzuty kradzieży kosmetyków w warunkach recydywy. Za to przestępstwo grozi jej kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

(jok)

.
 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA