Poszła Ola po jabola
28 listopada 2011
Osobom niepełnoletnim alkoholu się w Polsce nie sprzedaje. 14-letnia Aleksandra z Bielan obeszła ten zakaz.
Zdjęcia znalezione na śmietniku. Bielany i Żoliborz pół wieku temu
Niewiele brakowało, a nieznane dotąd zdjęcia Bielan i Żoliborza z lat 60. XX wieku przepadłyby na zawsze. Skoroszyt wypełniony czarno-białymi fotografiami na śmietniku znalazł jeden z mieszkańców. Ilustracje zostały przez niego ocalone i trafiły do Bielańskiej Fototeki.
Tam jednak czekała na nią ochrona, a chwilę później wezwana policja. Ola została przesłuchana, a jej sprawą zajmie się sąd rodzinny.
na podstawie informacji policji










































