REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Szokujące sceny na Woli. Porwali mężczyznę z kawiarni

  23 lutego 2024

alt='Szokujące sceny na Woli. Porwali mężczyznę z kawiarni'
źródło: Pixabay

Akcja policjantów z Ochoty zakończyła się zatrzymaniem czterech mężczyzn. Kilka godzin wcześniej podejrzani porwali swoją ofiarę z kawiarni na Woli. Dodatkowo dokonali rozboju oraz ukradli rzeczy z mieszkania we Włochach. Może im grozić 20 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

W ostatnim czasie na terenie Warszawy doszło do porwania. W godzinach popołudniowych do kawiarni na Woli weszło kilku mężczyzn, którzy siłą i przy użyciu przedmiotu przypominającego broń palną wyprowadzili pokrzywdzonego na zewnątrz.

Porwanie w Warszawie

"Stosując przemoc umieścili go w aucie i odjechali w kierunku jego miejsca zamieszkania. Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie? Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie?
OC w Warszawie kosztuje znacznie więcej niż w mniejszych miejscowościach. Różnica jest naprawdę spora - nawet kilkaset złotych w skali roku! Gdzie tkwi źródło tych dysproporcji? Jakie czynniki determinują wysokość składek OC w stolicy? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach wyższych składek OC w stolicy.
Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzani po dojeździe na warszawskie Włochy dokonali kradzieży rzeczy o wartości ponad 10 tys. złotych. Zabronili pokrzywdzonemu kontaktu z policją i zostawili go w jego mieszkaniu" - relacjonuje policja.

Po uzyskaniu informacji o zdarzeniu do działań natychmiast przystąpili stróże prawa z Ochoty. Po kilku godzinach przy ulicy Równoległej we Włochach - wspólnie ze stołecznymi wywiadowcami oraz funkcjonariuszami warszawskiego oddziału prewencji - zatrzymali czterech obywateli Ukrainy i Rosji w wieku 24-29 lat. Policjanci odzyskali także skradzione mienie oraz zabezpieczyli pistolet gazowy, pałki teleskopowe i kastety.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Szokujące sceny w kawiarni

Zatrzymani zostali doprowadzeni do Komendy Rejonowej Policji Warszawa III. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzuty związane z pozbawieniem mężczyzny wolności, rozbojem oraz zmuszaniem do określonego zachowania.

Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota i zastosował wobec zatrzymanych tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Może im grozić do 20 lat pozbawienia wolności.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze (9)

# Marian

23.02.2024 15:07

Deportować prosto na front. Co takie poborowe byki robią w Polsce?

# Tubylec

23.02.2024 16:28

Było za dobrze, więc musieliśmy zaimportować przestępczość i będę.

# Rafik

23.02.2024 22:15

Wyslac na front!!!

REKLAMA

# OficerŻbik

24.02.2024 22:26

Trzeba zająć się tym ruskim ścierwem. Jeszcze takie grupki auta w Warszawie kradną (ostatnio policja likwidowała taką "ruską demontownie" pod Warszawą)

# Arpa61

25.02.2024 04:56

Co robią u nas zdrowe młode byczki w luksusowych autach na ukraińskich rejestracjach? Opodal ulicy Wolność; bentley, a obok jeep grand cherokee i porsche panamera911. CO ONI U NAS ROBIĄ?!

# Piącha

25.02.2024 23:06

Na dzielni, jak widać, stabilnie...

REKLAMA

# Ggjgdhh

26.02.2024 13:35

Nie ma się co czerpać czym jeżdżą i czy mają hajs. Natomiast jeśli chodzi o import tamtejszej kultury, czy jej braku, no to już inna sprawa.

# asfaf

26.02.2024 16:17

Tym, którzy wysyłają ich na front, zalecam chwilę dedukcji.
Obywatele Rosji i Ukrainy razem to najprawdodpobniej sa RUSCY. Z Rosji i np. Donbasu. Jeśłi chcecie ich wysyłać na front, to oni będą strzelać do Ukraińców.

# Kocur

28.02.2024 10:00

Do PMC Wagner byli za ciency...

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA