Popraw się burmistrzu
9 marca 2007
Nie wnikając w szczegóły, których niestety sporo w tym okręgu wyborczym, prosimy burmistrza o poprawę.
Niewątpliwe przedwyborcze zalety nalepki stają się jej koszmarną wadą po wyborach.
Latarnie świecą za dnia. Na lodowisko zabrakło kasy
Wedle obserwacji mieszkańców latarnie na wielu ulicach Białołęki świecą jak chcą. Często nawet przy świetle dziennym. - Na lodowisko miejskie, gdzie dzieciaki miałyby ruch na świeżym powietrzu, nie mają pieniędzy, a włączają latarnie za dnia. Gdzie tutaj oszczędności? - dopytują mieszkańcy.
Innym poszło sprawniej, a przed burmistrzem sporo pracy. Chyba nie chce, by na stałe przyległa do niego ksywa, jaką nadali mu internauci po cyklu artykułów o utylizacji w "Nowej Gazecie Praskiej". Tym razem byłaby to ksywa sprawiedliwa.
Burmistrzu! Do utylizacji przystąp!
Redakcja.









































