REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Rzucił psem jak szmacianą lalką. Zwierzę nie przeżyło

  1 grudnia 2023

alt='Rzucił psem jak szmacianą lalką. Zwierzę nie przeżyło'
źródło: KRP IV

Na jednym z wolskich osiedli 32-latek uderzył matkę w twarz, a po chwili rzucił psem o szafki kuchenne. Zwierzę nie przeżyło. Mężczyzna usłyszał zarzuty karne.

REKLAMA

Policjanci z wolskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie w sprawie pobitej kobiety. Na miejscu okazało się, że 32-letni syn pokrzywdzonej podszedł do niej w mieszkaniu i uderzył ją w twarz.

Dramat na jednym z wolskich osiedli

- Po chwili chwycił psa i rzucił nim o szafki kuchenne. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.
Okazało się, że pies nie przeżył. Kobieta schroniła się u sąsiada - wyjaśnia nadkomisarz Marta Sulowska. Do tych tragicznych wydarzeń doszło 27 listopada. Policja jednak nie ujawnia, na którym osiedlu.

Mundurowi zatrzymali 32-latka, a po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut z ustawy o ochronie zwierząt dotyczący zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem oraz naruszenia czynności narządu ciała trwające nie dłużej niż 7 dni. Na wniosek prokuratora mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

JR

.
 

Komentarze (2)

# Arpa61

01.12.2023 15:29

Do pięciu lat więzienia?! Kolejny Robert Biedroń? Specjalista od bicia i zabijania?! Zostanie europosłem z Platformy Obywatelskiej?! Nota bene wyrok poinien być OD PIĘCIU LAT WIĘZIENIA, A NIE DO!!!

# Hdhdi

08.12.2023 17:02

To co by się przydało w pierwszej kolejnosci to definicja szczególnego okrucieństwa i refleksja dotycząca szkodników i trucizn. Nie bronię go, oby zgnił w więzieniu. Ale z tym szczególnym okrucieństwem jest u nas tak jak z wyprzedzaniem "bezpośrednio" przed przejściem dla pieszych, czyli dowolna interpretacja.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy