REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Sklep z elektroniką nie zrobił promocji. Sami ją sobie zrobili

  27 marca 2024

alt='Sklep z elektroniką nie zrobił promocji. Sami ją sobie zrobili'
źródło: KRP VI

Czasami zdarzają się okazje "za free", z których grzechem by było nie skorzystać. Jednak nie tym razem. Chyba, że... okazja czyni złodzieja. Tak było w tym przypadku, w jednym ze sklepów z elektroniką w galerii handlowej na Tarchominie.

REKLAMA

Policjanci z Białołęki wyjaśniają sprawę kradzieży asortymentu o wartości prawie 1700 złotych, który zniknął z półek sklepowych w jednym ze sklepów z elektroniką w Galerii Północnej. Młody mężczyzna i kobieta widoczni na opublikowanych zdjęciach są podejrzewani o tę kradzież. Policja prosi o wszelkie informacje na temat tej pary.

Kradzież w galerii handlowej na Białołęce

Policja szuka około 25-letniego mężczyzny o szczupłej budowie ciała z ciemnymi i krótkimi włosami. Ubrany był w czarną kurtkę z kapturem z napisem na klatce piersiowej, ciemne spodnie, czarno-białe buty z białą podeszwą i białymi sznurowadłami, posiadał czarny plecak.

Z kolei około 25-letnia kobieta jest szczupła, ma ciemne długie włosy, ubrana była w różową kurtkę, niebieskie spodnie dżinsowe, białe adidasy, na ramieniu nosiła torbę w ciemnym kolorze. Wszelkie informacje pomocne w znalezieniu podejrzanej pary należy zgłaszać w komisariacie przy ul. Myśliborskiej 65, pod numerem tel. 47 723-51-30, 47 723-52-20 lub wysyłając email na adres: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl. Sprawa prowadzona jest pod numerem KP-D-II-1655/24.

JR

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Fjfigo

13.04.2024 10:25

Piekarz nie chwali się na forum, że wypiekł chleb, ani, że szuka ludzi do pomocy wypieku chleba, skoro dostaje za to spore pieniądze, tyle w temacie!!!!
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe