Pobili studenta
7 lipca 2006
Przy ul. Rembielińskiej dwóch młodych mężczyzn pobiło studenta wracającego do swojego mieszkania. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.
Uwaga! Kradną koła na Bródnie
Mieszkańcy Bródna twierdzą, że rejon ulic Rembielińskiej, Poborzańskiej, Ogińskiego i Bazyliańskiej upodobali sobie złodzieje kół. Policja odpowiada, że nie było żadnych zgłoszeń z tego rejonu. - Kto by latał ze wszystkim na komendę, szkoda czasu na zeznania i tak nie namierzą złodziei - mówi mieszkaniec.
Rembie-lińskiej. Bandyci podążyli za nim. Zażądali telefonu i pieniędzy. Na ulicy ofiara została pobita po raz drugi. Zaraz po napaści student zgłosił się na policję. Całe szczęście policjanci szybko namierzyli sprawców. Na widok radiowozu jeden z napastników chciał uciec przez barierkę dzielącą ulicę. Przy okazji złamał sobie palec. Został zatrzymany. Drugiego ze sprawców namierzyła inna załoga. Zatrzy-mani Sebastian S. (20 l.) i Konrad M. (19 l.) odpowiedzą za rozbój. Obrażenia poszkodowanego były znaczne, więc młodzi mężczyźni odpowiedzą również za ciężkie uszkodzenie ciała.
cehadeiwu
na podstawie informacji policji







































