REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Paniczna ucieczka

  24 listopada 2006

Podczas zatrzymania czterech osób posiadających narkotyki, mundurowi z Białołęki oddali strzał ostrzegawczy, gdy jeden z mężczyzn zaczął uciekać. Uciekinier zapomniał, że drugi z policjantów trzyma w ręku jego dowód osobisty.

REKLAMA

Policjanci patrolowali wieczorem ul. Modlińską. Za jedną ze stacji benzynowych za-uważyli grupę młodych osób. Trzej mężczyźni i kobieta skierowali się na pobliskie boisko. Policjanci podejrzewali, że młodzi ludzie mogą być pod wpływem alkoholu - głośno się zachowywali, a jeden z nich trzymał w ręku piwo. Podeszli do nich na ul. Liczydło i poprosili o dokumenty. Po chwili zaczęła się kontrola osobista. 29-letni Maciej S. wyjął na wyraźne żądanie policjantów wszystko z kieszeni. Po prze-szukaniu okazało się, że pozostawił w kurtce zwitek papieru. Było to 100 zł.

Maciej S. stał się bardzo nerwowy i chciał wyrwać banknot z dłoni policjanta. W tym momencie zwitek rozwinął się i wypadły z niego dwie torebki z amfetaminą. Kontrolowany mężczyzna odepchnął policjanta i rzucił się do ucieczki. Jeden z funkcjonariuszy zaczął go ścigać. Maciej S. nie reagował na wezwania do zatrzymania i biegł w stronę gęstych krzaków. Wtedy policjant strzelił ostrzegawczo w górę. Maciej S. nie zatrzymał się jednak i uciekł. W panice zapomniał, że w ręku drugiego policjanta pozostał jego dowód osobisty. Pozostali zatrzymani: 15-letnia Agnieszka P., 23-letni Daniel S. i 16-letni Daniel D. zostali przewiezieni do ko-misariatu.

Godzinę później policjanci zatrzymali mężczyznę, który wcześniej uciekł, w jego własnym mieszkaniu.

cehadeiwu
na podstawie informacji policji

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023