REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

inwestycje

 

Powstaje kolejne osiedle na Ulrychowie

  12 maja 2023

Powstaje kolejne osiedle na Ulrychowie
materiały prasowe

Niedługo ruszy budowa osiedla Cityflow na Ulrychowie. Przy Redutowej 7 powstanie 749 mieszkań. Co ponadto?

REKLAMA

OKAM, deweloper z ponad 19-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, zawarł umowę z PKO Bankiem Polskim. Jej przedmiotem jest finansowanie realizacji pierwszego etapu inwestycji Cityflow przy Redutowej 7 na Woli. W ramach I fazy projektu powstanie ponad 300 mieszkań i jak zapewnia inwestor całą inwestycję charakteryzować będzie szereg udogodnień i rozwiązań prośrodowiskowych. Nowy wieżowiec przy rondzie Daszyńskiego. Będzie młodszym bratem Skylinera Nowy wieżowiec przy rondzie Daszyńskiego. Będzie młodszym bratem Skylinera
Jeszcze w tym roku w Warszawie rozpocznie się budowa kolejnego wieżowca. 130-metrowy Skyliner II powstanie przy stacji metra Rondo Daszyńskiego i będzie bardzo podobny do sąsiedniego Skylinera I. Wieżowiec zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski ma już pozwolenie na budowę.

749 nowych mieszkań na Ulrychowie

- W rozwijającej się części Woli stworzymy wielofunkcyjną przestrzeń do życia. Dostarczy ona mieszkańcom liczne eko-rozwiązania i udogodnienia ze strefami przeznaczonymi do aktywności. W projekcie blisko 40 procent - tj. około 1,5 ha działki - stanowi powierzchnię biologicznie czynną. Wyróżnikiem inwestycji są rozległe tereny zielone - podkreśla Marcin Michalec, przedstawiciel dewelopera OKAM Capital. Nowe osiedle stanie na postindustrialnym terenie zlokalizowanym na Woli przy ul. Redutowej 7, 7a, 7b, 7c. W ramach I etapu powstaną 333 mieszkania w dwóch budynkach, które będą w zabudowie kaskadowej od 6 do 9 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne. Do dyspozycji klientów I etapu przekazanych zostanie ponad 390 miejsc parkingowych, również z możliwością późniejszego podłączenia pod ładowanie pojazdów elektrycznych, a także stanowiska dla jednośladów, boksy garażowe oraz komórki lokatorskie. Łącznie na całą inwestycję CITYFLOW składać się będą cztery budynki z 749 lokalami, zrealizowane w dwóch etapach.

Kup bilet

Na nowym osiedlu na Woli ma być zielono

W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni - od 29 do 193 m2. Do wybranych lokali na ostatnich piętrach przynależeć będą tarasy, dla pozostałych przewidziano balkony czy ogródki. Inwestycja zostanie wpisana w istniejące tereny zielone na Woli, a jej teren wewnętrzny zajmą wewnętrzne dziedzińce z roślinnością. Projekt zakłada stworzenie unikalnej przestrzeni do życia, ze strefą aktywności, street workoutu, relaksu i spotkań. Miłośników życia w zgodzie z naturą ucieszą tereny zielone, ogródek warzywny, zaciszna oaza z leżakami i hamakami, amfiteatr oraz plac z mgłą wodną. Realizacja I fazy inwestycji przewidziana jest na I kwartał 2025 roku. Sprzedaż mieszkań sięga na ten moment 40%.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA