REKLAMA

Wola

inwestycje »

 

Powstaje kolejne osiedle na Ulrychowie

  12 maja 2023

alt='Powstaje kolejne osiedle na Ulrychowie'
materiały prasowe

Niedługo ruszy budowa osiedla Cityflow na Ulrychowie. Przy Redutowej 7 powstanie 749 mieszkań. Co ponadto?

REKLAMA

OKAM, deweloper z ponad 19-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, zawarł umowę z PKO Bankiem Polskim. Jej przedmiotem jest finansowanie realizacji pierwszego etapu inwestycji Cityflow przy Redutowej 7 na Woli. W ramach I fazy projektu powstanie ponad 300 mieszkań i jak zapewnia inwestor całą inwestycję charakteryzować będzie szereg udogodnień i rozwiązań prośrodowiskowych. Nowy wieżowiec przy rondzie Daszyńskiego. Będzie młodszym bratem Skylinera Nowy wieżowiec przy rondzie Daszyńskiego. Będzie młodszym bratem Skylinera
Jeszcze w tym roku w Warszawie rozpocznie się budowa kolejnego wieżowca. 130-metrowy Skyliner II powstanie przy stacji metra Rondo Daszyńskiego i będzie bardzo podobny do sąsiedniego Skylinera I. Wieżowiec zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski ma już pozwolenie na budowę.

749 nowych mieszkań na Ulrychowie

- W rozwijającej się części Woli stworzymy wielofunkcyjną przestrzeń do życia. Dostarczy ona mieszkańcom liczne eko-rozwiązania i udogodnienia ze strefami przeznaczonymi do aktywności. W projekcie blisko 40 procent - tj. około 1,5 ha działki - stanowi powierzchnię biologicznie czynną. Wyróżnikiem inwestycji są rozległe tereny zielone - podkreśla Marcin Michalec, przedstawiciel dewelopera OKAM Capital. Nowe osiedle stanie na postindustrialnym terenie zlokalizowanym na Woli przy ul. Redutowej 7, 7a, 7b, 7c. W ramach I etapu powstaną 333 mieszkania w dwóch budynkach, które będą w zabudowie kaskadowej od 6 do 9 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne. Do dyspozycji klientów I etapu przekazanych zostanie ponad 390 miejsc parkingowych, również z możliwością późniejszego podłączenia pod ładowanie pojazdów elektrycznych, a także stanowiska dla jednośladów, boksy garażowe oraz komórki lokatorskie. Łącznie na całą inwestycję CITYFLOW składać się będą cztery budynki z 749 lokalami, zrealizowane w dwóch etapach.

Wstąp do księgarni

Na nowym osiedlu na Woli ma być zielono

W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni - od 29 do 193 m2. Do wybranych lokali na ostatnich piętrach przynależeć będą tarasy, dla pozostałych przewidziano balkony czy ogródki. Inwestycja zostanie wpisana w istniejące tereny zielone na Woli, a jej teren wewnętrzny zajmą wewnętrzne dziedzińce z roślinnością. Projekt zakłada stworzenie unikalnej przestrzeni do życia, ze strefą aktywności, street workoutu, relaksu i spotkań. Miłośników życia w zgodzie z naturą ucieszą tereny zielone, ogródek warzywny, zaciszna oaza z leżakami i hamakami, amfiteatr oraz plac z mgłą wodną. Realizacja I fazy inwestycji przewidziana jest na I kwartał 2025 roku. Sprzedaż mieszkań sięga na ten moment 40%.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break