REKLAMA

Wola

sport »

 

Nocne darmowe pływanie na Woli

  11 maja 2023

alt='Nocne darmowe pływanie na Woli'
źródło: OSiR Wola

W ramach zbliżającej się Nocy Muzeów Ośrodek Sportu i Rekreacji na Woli bezpłatnie udostępni mieszkańcom swoje pływalnie w nocy z 13 na 14 maja. Które pływalnie będą otwarte i w jakich godzinach?

REKLAMA

W tym roku Noc Muzeów w Warszawie odbędzie się 13 maja. To już dziewiętnasta edycja jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń kulturalnych stolicy. Choć Noc Muzeów kojarzy się nam głównie ze zwiedzaniem placówek kulturalnych, to od kilku lat rośnie liczba nieoczywistych atrakcji, przyciągających coraz większą rzeszę mieszkańców. Czternasta emerytura to nie wszystko. Bezpłatne siłownie dla seniorów Czternasta emerytura to nie wszystko. Bezpłatne siłownie dla seniorów
Na warszawskiej Woli ruszyła akcja "Bezpłatne siłownie dla seniorów". Osoby, które ukończyły sześćdziesiąty rok życia, mogą w wybrane godziny korzystać na koszt samorządu z obiektów w halach Koło i Reduta.

Od zeszłego roku w akcji bierze udział również Ośrodek Sportu i Rekreacji w dzielnicy Wola, który również zadba o kulturę, ale fizyczną. Wstęp na wolskie pływalnie w ramach Nocy Muzeów jest bezpłatny.

Gdzie popływamy na Woli i w jakich godzinach

Nocne pływanie w pływalniach OSiR Wola rozpocznie się o godzinie 22:00 i potrwa do 1:00. W akcji wezmą udział pływalnie: "Foka" przy ul. Esperanto 5, "Delfin" przy ul. Kasprzaka 1/3, oraz "Nowa Fala" przy ul. Garbińskiego 1.

- Serdecznie zapraszam wszystkich do naszych pływalni. Cieszę się, że kolejny rok z rzędu będziemy uczestniczyć w tej jakże ważnej akcji. Tej wyjątkowej nocy w naszych obiektach prócz pływania, będzie można skorzystać z sauny lub jacuzzi. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się wszystkie informacje dotyczące wyposażenia poszczególnych pływalni - mówi Arkadiusz Werelich, dyrektor OSiR Wola.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024