REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

Święto tańca brzucha na Bemowie

  28 maja 2024

alt='Święto tańca brzucha na Bemowie'
materiały organizatora

To już trzynasta edycja najstarszego w Polsce festiwalu tańca orientalnego "Orientalny Koktajl". Ta impreza to święto tańca brzucha, barwnych kostiumów, kobiecości i piękna orientalnej muzyki.

REKLAMA

Jest to też artystyczne podsumowanie roku szkolnego uczennic Camilii z Bemowskiego Centrum Kultury, zajęć prywatnych i projektów scenicznych. Spodoba się każdemu widzowi niezależnie od wieku.

Jakie atrakcje podczas festiwalu?

"Orientalny Koktajl" będzie świętowaniem zakończenia sezonu tanecznego sekcji bellydance Bemowskiego Centrum Kultury (i nie tylko) oraz wyjątkowym jubileuszem - "18-stką taneczną" pomysłodawczyni festiwalu - Camilii.

Odbędą się grupowe i solowe pokazy tańca orientalnego oraz taneczne podsumowanie pracy artystycznej grup uczniowskich Camilii. Będzie to wspaniała artystyczna uczta dla ucha i oka.

Wstąp do księgarni

Wisienka na torcie

Przysłowiową wisienką na torcie będzie wielki finał "Purple Project by Camilia" (choreografia finałowa z tegorocznego obozu Camilia Camp), podczas którego razem wystąpią tancerki tańca orientalnego z całej Polski.

Joanna Camilla Pająk to jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich tancerek brzucha. Na podium polskich i międzynarodowych konkursów tanecznych stawała ponad 20 razy, zdobywając wiele tytułów mistrzowskich. Występowała na czterech kontynentach, w kilkunastu krajach. Współpracowała z międzynarodową grupą taneczną Bellydancer Evolution. Wraz z BCK tworzy najstarszy w Polsce festiwal tańca brzucha "Orientalny Koktajl".

Festiwal odbędzie się 22 czerwca w amfiteatrze w parku Górczewska o godzinie 18:00. Wstęp wolny

KG

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA