REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

kronika policyjna

 

Odnaleźli w lesie wycieńczonego 89-latka. Nieśli go dwa kilometry

  12 października 2021

Odnaleźli w lesie wycieńczonego 89-latka. Nieśli go dwa kilometry
Dzięki zaangażowaniu policjantów z Bielan sierż. szt. Grzegorza Mojsa oraz sierż. sztab. Przemysława Chojeckiego, uratowany 89-latek szybko trafił pod opiekę służb medycznych; źródło: KRP V

Policjanci z bielańskiej patrolówki uratowali seniora, który od dwóch dni był poszukiwany jako osoba zaginiona. Wszystko wskazuje na to, że cały ten czas emeryt spędził w Lesie Bemowskim. Był przemoczony i wychłodzony.

REKLAMA

Pod koniec zeszłego tygodnia policjanci z Bielan otrzymali od operatora stołecznego stanowiska kierowania zgłoszenie, że na Kampinoskiej czeka na nich kobieta, która znalazła w lesie poszukiwanego mężczyznę.

REKLAMA

Leżał pod drzewem

Policjanci od razu udali się wraz z kobietą do Lasu Bemowskiego, gdzie pod drzewem leżał wyziębiony mężczyzna. 89-latek miał przemoczone ubrania, był wychłodzony i trząsł się z zimna. Kontakt z seniorem był utrudniony.

Mundurowi okryli mężczyznę kocem termicznym i ułożyli w bezpiecznej pozycji. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. W trakcie oczekiwania na przyjazd ratowników policjanci ustalili, że 89-letni mężczyzna jest od dwóch dni poszukiwany przez policjantów z Grodziska Mazowieckiego.

REKLAMA

Karetka nie dojechała

Wkrótce okazało się, że karetka - podobnie jak policyjny radiowóz - nie jest w stanie przejechać przez las. Mundurowi wspólnie z załogą karetki transportowali starszego mężczyznę w kocu przez około dwa kilometry.

- Dzięki zaangażowaniu policjantów z Bielan, sierż. szt. Grzegorza Mojsa oraz sierż. szt. Przemysława Chojeckiego, uratowany 89-latek szybko trafił pod opiekę służb medycznych - pisze policja.

(db)

 

Komentarze (6)

# mic

13.10.2021 08:13

Kobieta odnalazła Pana Seniora, po czym doprowadziła policjantów do niego.

# peter

14.10.2021 10:14

Polska w ruinie. Wynika z tego, że samochody terenowe i quady używane są tylko podczas defilad i na niedzielnych piknikach jako tło do stoisk z ulotkami o bezpieczeństwie. Nie ma co, jesteśmy mocarstwem na miarę PiS-owskiej polityki.

# kierowca bombowca

14.10.2021 13:31

Peter , ile trzeba by wyciąć drzew i ile czasu by to trwało żeby karetka dojechała ?
Ale niektórym wszystko się z polityką kojarzy i nie mogą uszanować demokracji i poczekać do następnych wyborów.

REKLAMA

# Rysiek

15.10.2021 13:17

@Kierowca bombowca: Karetka nie musiała wjeżdżać. Terenówki żadnej policja nie ma? Las Bemowski to nie dżungla amazońska. Ostatecznie quad z przyczepką mógł być przydatny. To nie są zdobycze cywilizacji na miarę NASA.

# zniesmaczona

16.10.2021 13:02

Im to palcem trzeba pokazywać bo sami na nic nie reagują, policja na bemowie jest bezużyteczna chyba, że z kijem stoisz i palcem pokażesz. Tacy skuteczni że hoho, szkoda że na Kutrzeby tych co zapijaczeni podpalają altany nigdy nie widzą. Zgadzam się z opinia, że policja na bemowie to dno dna i 4 metry mułu

# Arpa61

29.10.2021 21:48

BRAWO POLICJA

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Helloprint Polska

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA