Odbudowali progi na Kobiałce
3 sierpnia 2015
źródło: Urząd Dzielnicy Białołęka
Po ubiegłotygodniowej kradzieży progów zwalniających z Białołęki na Kobiałce pojawiły się nowe - betonowe. Nie do ukradzenia. Na Ostródzkiej identyczne pojawią się lada dzień.
Podnieśmy dopuszczalną prędkość na Modlińskiej do 80 km/h
Na najbliższe dwa lata Zarząd Dróg Miejskich zaplanował dwa etapy frezowania Modlińskiej na odcinku od Kanału Żerańskiego do Aluzyjnej. Radny Wojciech Tumasz postuluje, aby na najważniejszej arterii na Białołęce podnieść dopuszczalną prędkość, gdy jej nawierzchnia będzie już równa jak stół.
Poza tym zatwierdził je stołeczny inżynier ruchu.
Na Kobiałce już są nowe progi - tym razem wykonane z kostki Bauma, których nie da się już ukraść. Lada dzień identyczne pojawią się na Ostródzkiej.
(PB)
.







































