REKLAMA

Wola

różne »

 

Niech ulica się rozweseli

  20 czerwca 2008

- Od kilkudziesięciu lat amatorsko maluję obrazy. Chciałabym je móc gdzieś wystawić, ale nie znam takiego miejsca na Woli. Ludzi, którzy amatorsko malują jest w naszej dzielnicy bardzo wielu. Oni też z pewnością mieliby ochotę pokazać swoje prace.

REKLAMA

- Dobrze byłoby, gdyby nasze obrazy upiększyły smutne, ponure ulice Woli. Czy ktoś mógłby organizować takie uliczne wystawy? - pyta jedna z mieszkanek Woli.

- Artyści amatorzy swoje prace mogą wystawiać w Domu Kultury Działdowska, ale nie tylko. Na wielu imprezach plenerowych organizowanych przez dzielnicę rów-nież istnieje możliwość pokazania obrazów - mówi Marta Jerin z referatu promocji dzielnicy Wola.

Wystawa artystów amatorów w domu kultury jest na pewno jakimś wyjściem. Nasza Czytelniczka zwraca jednak uwagę, że znacznie lepiej byłoby zorganizować wystawy uliczne. Po pierwsze wtedy można by było pokazać większą liczbę dzieł, a szare mury dzielnicy rozweseliłyby się trochę. Po drugie przechodnie mieliby okaz-ję do przystanku i refleksji. Być może chętniej też wybieraliby się na długie rodzin-ne spacery. No i po trzecie takie wystawy pozwoliłyby znacznie większej grupie mieszkańców na obejrzenie prac. Bardzo wzrosłoby "uczestnictwo w kulturze".

Agnieszka Pająk-Czech

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024