Nie bądź Mamoniem, idź na polskie filmy! Za darmo
28 lipca 2015
"Ja w ogóle nie lubię chodzić do kina. A szczególnie nie chodzę na filmy polskie w ogóle..." - mówił inżynier Mamoń w "Rejsie". A tymczasem na Woli właśnie na polskie filmy przyjść warto!
Właśnie polskie filmy będą wyświetlane na Woli w sierpniowe soboty. Za darmo będzie można zobaczyć obrazy, których akcja dzieje się właśnie latem - będą poważne i rozrywkowe, nowe i te z bagażem wielu lat na karku. Będzie też "Rejs"!
A co dokładnie, gdzie i kiedy? Program poniżej:
Ułożono pierwsze szyny na Kasprzaka
Już w przyszłym roku będzie gotowa nowa trasa tramwajowa na Woli. Mieszkańcy nowych osiedli dojadą w 10 minut do centrum Warszawy. Na budowie tramwaju pojawiły się już pierwsze szyny.
Michał Kwieciński, godz. 21:00, park Moczydło,
Warto!
(wt)
.










































