REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

Natalia Kukulska na Bemowie. Koncert za darmo

  29 lutego 2024

alt='Natalia Kukulska na Bemowie. Koncert za darmo'
źródło: Facebook/Natalia Kukulska

W tym roku Bemowo obchodzi jubileusz 30-lecia. Z tej okazji samorząd przygotował dwie ciekawe propozycje muzyczne. W sali widowiskowej Wojskowej Akademii Technicznej wystąpi wyjątkowy duet: Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, a tydzień później - Natalia Kukulska.

REKLAMA

Z okazji Dnia Kobiet 9 marca o godz. 17:00 i 19:00 warto odwiedzić salę widowiskową WAT - odbędą się tam koncerty Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Artyści wraz z zespołem zaprezentują publiczności najpiękniejsze utwory muzyki filmowej i serialowej. Chcesz wziąć kredyt gotówkowy online? O tym musisz pamiętać! Chcesz wziąć kredyt gotówkowy online? O tym musisz pamiętać!
Kredyt gotówkowy online może wspomóc Cię w realizacji różnych planów - dzięki otrzymanej gotówce możesz pokryć koszty remontu czy naprawić samochód. O wsparcie finansowe z banku możesz ubiegać się na różne sposoby, także przez internet. O czym musisz pamiętać, jeżeli zdecydujesz się na kredyt gotówkowy online? W jaki sposób przygotować się do złożenia wniosku?
Będzie więc m.in. "Czterdziestolatek", "Pocahontas" i "Czarnoksiężnik z Krainy OZ".

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na WAT

Basia Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych aktorek, zdobywczyni trzech telekamer. Aktorka teatralna, serialowa oraz filmowa. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. W 2012 roku zagrała główną rolę w Teatrze Muzycznym Roma w musicalu "Deszczowa Piosenka". Współpracuje z Teatrem 6. Piętro, gdzie gra w dwóch spektaklach "Miłość w Seabrook" i "Zagraj to jeszcze raz sam", z Teatrem Variete w Krakowie, gdzie gra główną rolę Elle Woods w musicalu "Legalna Blondynka" oraz główną rolę Roxie w musicalu "Chicago". Prowadzi programy: "Kocham Cię Polsko", The Voice of Poland oraz The Voice Kids, zagrała główną rolę w filmie "Dzień dobry, kocham Cię", rolę Jadźki w filmie "Wkręceni 2", rolę Kasi w filmie "Narzeczony na niby", rolę Andżeli w filmie "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Gra również Joasię w "M jak Miłość" oraz Marię w serialu "W Rytmie Serca".

Z kolei Rafał Szatan to wokalista, pianista, aktor musicalowy. Współpracuje z wieloma muzykami i wokalistami, występuje jako wokalista z Orkiestrą OKSAC pod batutą Mateusza Walacha, z którą koncertuje po całym kraju. W 2017 roku wcielił się w rolę prowadzącego na Opolskim Festiwalu w koncercie Debiutów oraz poprowadził Koncert na Dzień Matki dla Telewizji Polskiej. Obecnie tworzy i pracuje nad materiałem autorskim.

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie na to wydarzenie, wyślijcie maila do 29 lutego na: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. W jego tytule wpiszcie: DZIEŃ KOBIET oraz godzinę wydarzenia (17:00 lub 19:00), zaś w treści maila należy wpisać imię i nazwisko osoby, która ubiega się o zaproszenie.

Kup bilet

Koncert Natalii Kukulskiej na Bemowie

Tydzień później, 16 marca o godz. 19:00, również w sali widowiskowej WAT przy ul. Kaliskiego 25A odbędzie się koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Natalii Kukulskiej. Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek, utalentowana autorka tekstów i współautorka muzyki stale zaskakuje publiczność nowymi odsłonami swojej twórczości. Choć od lat wierna jest muzyce elektronicznej, nie przeszkadza jej to w romansie z akustycznymi czy nawet symfonicznymi formami.

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie na to wydarzenie, wyślijcie maila do 7 marca pod adresem bemowo.zapisy@um.warszawa.pl, w tytule należy wpisać NATALIA KUKULSKA, zaś w jego treści podać: imię i nazwisko oraz liczbę zaproszeń (1 lub 2). Zapowiada się niezapomniany, muzyczny marzec na Bemowie.

MB

.
 

REKLAMA

Komentarze (3)

# Bemowiak

29.02.2024 21:12

Po pierwsze koncert nie jest za darmo, bo ktoś musi zapłacić za artystę i technikę. To, że nie sprzedają biletów, nie znaczy, że nie składamy się na to wszyscy w podatkach.
Dodatkowo to skandal, że pani Kurdej Szatan występuje w wojskowej sali. Jeszcze rok temu według niej żołnierze i straż graniczna byli potworami z krwią na rękach. Takimi stwierdzeniami wspierała ona ataki hybrydowe reżimu Łukaszenki.

# Mnieszko

01.03.2024 14:29

#Bemowiak napisał(a) 29.02.2024 21:12
Dodatkowo to skandal, że pani Kurdej Szatan występuje w wojskowej sali
Powinni idiotkę wygwizdać.

# Krzysiek Bemowo V

06.03.2024 21:54

Skandal po prostu skandal, chodzi oczywiście o Kurdej Szatan, nie o Natalię Kukulską. Bemowo to dzielnica o wojskowych tradycjach, uczelnia też jest wojskowa. To plunięcie w twarz mieszkańcom dla których ważny jest patriotyzm, wielki wstyd dla organizatorów!

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe