REKLAMA

Bemowo

Dr Judyta Faliszewska zaprasza do słuchania

 

Medyczna audycja w radiu Bemowo FM. "Zapraszamy do POZ w eterze"

  29 lutego 2024

alt='Medyczna audycja w radiu Bemowo FM. "Zapraszamy do POZ w eterze"'
Dr Judyta Faliszewska prowadzi w radiu Bemowo.fm audycję Radiowy P.O.Z, źródło: Bemowskie Centrum Kultury

To będzie radiowy hit. W bemowskim radiu od niedawna emitowana jest nowa audycja: "Radiowy POZ". - Prezentuję w niej nie tylko sposoby na zdrowy tryb życia, ale też rozmawiam z ciekawymi gośćmi - mówi dr Judyta Faliszewska, prowadząca program.

REKLAMA

Cukrzyca, alergia, inne dolegliwości - to wszystko towarzyszy nam na co dzień. Dlatego dr Judyta Faliszewska w swojej audycji "Radiowy POZ" przedstawia nie tylko metody na unikanie chorób i zwalczanie ich. - Moimi pacjentami są nie tylko dorośli, ale również dzieci. Chcesz wziąć kredyt gotówkowy online? O tym musisz pamiętać! Chcesz wziąć kredyt gotówkowy online? O tym musisz pamiętać!
Kredyt gotówkowy online może wspomóc Cię w realizacji różnych planów - dzięki otrzymanej gotówce możesz pokryć koszty remontu czy naprawić samochód. O wsparcie finansowe z banku możesz ubiegać się na różne sposoby, także przez internet. O czym musisz pamiętać, jeżeli zdecydujesz się na kredyt gotówkowy online? W jaki sposób przygotować się do złożenia wniosku?
Audycja spotyka się ze sporym odzewem słuchaczy, i to nie tylko z Bemowa - mówi lekarka. Codzienność w przychodniach i gabinetach bywa zaskakująca - zarówno ze strony lekarza, jak i pacjentów. Między innymi o tym możemy posłuchać w audycji dr Judyty Faliszewskiej.

Co czwartek na żywo

Możliwość wspólnego poprowadzenia "Radiowego POZ" była też jednym z przedmiotów aukcji przy okazji ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wygrała ją pani Arletta, której marzeniem był występ w radiu. Współprowadziła program o żywieniu, ale również pięknie wewnętrznym i zewnętrznym. Audycja emitowana jest w internetowym radiu Bemowo.fm w czwartki w godzinach 16-18. Archiwalne nagrania można odsłuchać za darmo na stronie https://www.radiobemowo.fm/radiowy-p-o-z/.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Radio jak kuźnia

Bemowo.fm działa w ramach Bemowskiego Centrum Kultury. Słynie m.in. z audycji "Stare, ale jare", gdzie prowadzący prezentują klasykę rocka, opowiadając o twórcach muzyki, koncertach, anegdotach z życia gwiazd czy wreszcie ukazując nieznane szerzej utwory. Można powiedzieć, że stacja jest kuźnią przyszłych radiowych kadr.

- Nieraz zdarzyło się, że ktoś przyszedł do nas po prostu nauczyć się fachu. Gdy łyknął bakcyla, ogarnął sprzęt i sztukę pracy głosem, szedł dalej. W niejednej ogólnopolskiej rozgłośni pracują ludzie, którzy pierwsze kroki stawiali u nas - mówi Magdalena Tomacka-Sadoch, dyrektor BCK i zaznacza, że fale bemowskiego radia są otwarte dla wszystkich. To w rzeczywistości nie tylko radio, ale przede wszystkim sekcja BCK.

(pik)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break