REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Bielany

różne »

 

Nastoletnie wybryki

  21 października 2005

Młodzi ludzie często nie zdają sobie sprawy z konsekwencji własnej beztroski. Nieświadomość obowiązującego prawa kończy się przykrą wizytą w areszcie i wstydem wobec rodziny i znajomych.

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Graffiti

Ostatnio w policyjne sidła trafiło dwóch miłośników graffiti. Policjanci zatrzymali ich, gdy "upiększali" jeden z bloków na warszawskich Bielanach. Piątkowe popołudnie było pechowe dla 17-letniego Karola A. Park Olszyna coraz mniej bezpieczny? Mieszkańcy alarmują o chuligańskich wybrykach Park Olszyna coraz mniej bezpieczny? Mieszkańcy alarmują o chuligańskich wybrykach Mieszkańcy skarżą się na pogarszające się bezpieczeństwo w parku Olszyna na Bielanach. Według relacji spacerowiczów w okolicy boiska dochodzi do zastraszania przechodniów przez grupy młodych osób. Policja i straż miejska zapowiadają dodatkowe kontrole. i 18-letniego Konrada K. Gdy jeden z policjantów sekcji prewencji późnym popołudniem wracał z pracy, zauważył jak dwóch mężczyzn maluje ścianę bloku. Natychmiast skontaktował się z dyżurnym jednostki, który błyskawicznie wysłał na miejsce patrol. Miłośnicy graffiti, gdy zobaczyli policyjny radiowóz zaczęli uciekać. Policjanci natychmiast ruszyli za nimi w pościg i już po chwili zatrzymali młodych "artystów". Tym razem nie skończyło się na pouczeniu. Graficiarzom zostanie postawiony zarzut z art. 63a Kodeksu wykroczeń, czyli grozi im kara ograniczenia wolności (np. dozór policyjny) lub grzywna.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Nie można sprzedawać, ani posiadać!

Bielańscy policjanci postanowili skontrolować głośno zachowującą się grupkę młodzieży. Kiedy do niej podeszli, jeden z chłopców zaczął się dziwnie zachowywać. Funkcjonariusze zauważyli, że młodzieniec nerwowo ściska coś w kieszeni. Jak się później okazało miał przy sobie narkotyki. 19-letni Rafał L. został natychmiast zatrzymany i przewieziony na komendę przy Żeromskiego. Zostanie postawiony mu zarzut z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narko-tyków grozi mu nawet do trzech lat pozbawienia wolności. Policja przypomina, że posiadanie i handel środkami odurzającymi jest nielegalne. Ustawa o przeciw-działaniu narkomanii narzuca za to karę od grzywny do 10 lat więzienia. Jak widać, wpaść jest niezwykle łatwo.

cehadeiwu

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

norblin lipiec 01 3norblin lipiec 01 0
Kup bilet

REKLAMA

bck akademia malucha 1bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

REKLAMA

bck klub przygód 2026 2bck klub przygód 2026 0

REKLAMA

Tech Research Studies 3Tech Research Studies 0

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 1bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA