Na skróty szybciej
7 grudnia 2007
- Boimy się o bezpieczeństwo dzieci - słyszy jeden z dziennikarzy "Echa". - Do Gimnazjum nr 81 znajdującego się na ulicy Rozłogi jest jedno przejście dla pieszych.
Rzeczywiście dzieci przebiegających w tym miejscu jest sporo.
SKM z Jelonek na Służewiec? Peron przy Strąkowej? Do dzieła!
Wszystko wskazuje na to, że z linii kolejowej między Wolą a Bemowem skorzystamy najwcześniej za dziesięć lat. Jest więc mnóstwo czasu na ponowne przemyślenie sprawy.
Zwróciliśmy się więc do urzędu dzielnicy z pytaniem, czy coś można zrobić w tej sprawie. - Zbada-my ten sygnał - mówi rzecznik prasowy Krzysztof Zygrzak. - Jeżeli nasi urzędnicy po kontroli uznają, że płotek jest potrzebny, na pewno go tam postawimy. Posta-ramy się jak najszybciej zająć tą sprawą.
APC
.







































