REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

sport

 

Na bielańskich pływalniach jest drożej, ale czy lepiej?

  5 października 2022

Na bielańskich pływalniach jest drożej, ale czy lepiej?
źródło: Facebook / CRS Bielany

Zazwyczaj wzrost ceny powinien wiązać się ze wzrostem jakości sprzedawanego towaru czy usług. Jednak, jak zauważa jeden z mieszkańców, na pływalni przy ul. Lindego jest wręcz odwrotnie.

REKLAMA

- W Centrum Rekreacyjno-Sportowym Bielany wprowadzono nowy cennik, bo wszystko drożeje. Wstęp na basen też musi iść w górę - rozpoczął swój facebookowy wpis jeden z bywalców pływalni przy Lindego 20.

Oszczędności kosztem klienta?

- To co dziwi, to bieda - oszczędności wprowadzone wraz z nowym cennikiem. W szatniach skrócono czas działania fotokomórek wyłączających światło, w dodatku nie obejmują one całych szatni, więc w połowie zmiany ubrania może Was zaskoczyć nagła ciemność...

Pal sześć, przeżyliście tę przygodę - kolejna pułapka to pisuar... Tak, tam też nie ma fotokomórki. Po tej nieco bardziej dramatycznej przygodzie idziemy pod prysznic. Niestety, jeżeli liczycie na płyn do mycia z dozowników, to marne nadzieje - pisze internauta. Jego zdaniem pozostaje pogratulować dyrekcji tak racjonalnego podejścia do wydawania publicznych pieniędzy. - Jestem jedynie ciekaw, czy ktoś uwzględnił, jak kombinacja nagle gasnącego światła w toalecie z brakiem mydła pod prysznicami wpłynie na jakość wody w basenie - zastanawia się mieszkaniec. Inni komentujący do "katalogu skarg" dorzucają także brak ciepłej wody pod prysznicami w godzinach wieczornych.

Ile kosztują wejściówki?

Od 1 września cena normalnego biletu 60-minutowego na pływalnię wzrosła z 16 do 18 zł, a dla posiadaczy Karty Warszawiaka obecna cena to 14,40. Z kolei cena ulgowego biletu 60-minutowego z dychy wzrosła do 12 zł, natomiast dla posiadaczy Karty Warszawiaka obecnie jest to 9,60 zł.

Podwyżki, jednak nie oszczędności

Postanowiliśmy zatem zapytać czy urzędnicy wraz z podniesieniem cen za korzystanie z pływalni jednocześnie postanowili obniżyć jakość oferowanych usług. Według bielańskiego ratusza, podwyżki biletów są związane ze znacznym wzrostem kosztów utrzymania obiektu. Urzędnicy odrzucają jednak oskarżenia o wprowadzenie oszczędności kosztem klientów pływalni.

- W kompleksie sportowym przy ul. Lindego 20 nie został skrócony czas działania oświetlenia uruchamianego detektorem ruchu. Wykonany przegląd urządzeń w szatniach na pływalni potwierdził, że czujki są sprawne i reagują odpowiednio - informuje rzeczniczka bielańskiego ratusza Magdalena Borek. - Płyny w dozownikach do mycia oraz dezynfekcji są uzupełniane systematycznie. Jednorazowy brak mógł wystąpić z powodu wyczerpania płynu w podajniku, a nie w wyniku zmiany zasad czy oszczędności - dodaje rzeczniczka.

(db)

.
 

Polecamy

Komentarze (4)

# Populista

05.10.2022 17:09

Boli go 2 zł więcej na pływalnie ale na fajki i wódke wyda 50zł bez żalu. Hipokryci.

# Plywak

05.10.2022 17:47

No to co idzie za tą podwyżką ? Ratusz stwierdził wzrost jakości ? Czego - mydła ? A może druku "bielańskiej gazety propagandowej"

# Agenda 2030

06.10.2022 09:33

To nic ale za to mozna zostac zwyzywanym za brak faszystowskiej szmaty na twarzy

REKLAMA

# lolek

06.10.2022 19:05

#Agenda 2030 napisał(a) 06.10.2022 09:33
To nic ale za to mozna zostac zwyzywanym za brak faszystowskiej szmaty na twarzy
Poyebalo cie w dekiel. Jak nie wierzysz w wirusa to wypierd alaj do Moskwy.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA