Moje wspomnienie o Krystynie Kalskiej
2 września 2005
Krysia pozostanie na zawsze w mojej pamięci jako nadzwyczaj aktywna, energiczna i konsekwentna radna w działaniu dla dobra lokalnej społeczności.
Jako przewodniczącemu Komisji Rozwoju, Inwestycji i Ochrony Środowiska będzie mi bardzo brakowało cząstki wkładu w efekty pracy komisji, jaką wnosiła Krysia. A jako człowiekowi i społecznikowi będzie mi brakowało Jej niezwykłej, twórczej inspiracji do działania dla dobra mieszkańców naszej dzielnicy i miasta.
Parking przy ratuszu nie dla mieszkańców. Urzędnicy mają pierwszeństwo
Jeden z mieszkańców, znany z zaangażowania w sprawy samorządowe, zwrócił uwagę na problem z parkowaniem przy ratuszu Targówka. Jak twierdzi, większość miejsc parkingowych zarezerwowano dla urzędników, a petenci muszą szukać miejsca w okolicy.
Przewodniczący Komisji Rozwoju,Inwestycji i Ochrony Środowiska
Witold Harasim
.



































