REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Bielany

różne »

 

Mobilizacja dla brata szkolnej koleżanki. Kupicie kalendarz?

  21 grudnia 2015

alt='Mobilizacja dla brata szkolnej koleżanki. Kupicie kalendarz?'

Są takie chwile w życiu, kiedy liczymy na czyjąś pomoc. A jeszcze lepiej, jeśli ktoś z taką pomocą przyjdzie sam. Uczniowie SP 80 na Bielanach chcieli pomóc bratu swojej koleżanki - z pomocą swojego nauczyciela stworzyli i sprzedają kalendarz, a dochód z niego przeznaczają na rehabilitację dla chłopca.

REKLAMA

moje bielany 004 2moje bielany 004 0
- Przed rokiem naszą szkołę ukończyła dziewczyna, której brat ma mukopolisacharydozę, chorobę powodującą ogromne spustoszenia w organizmie - opowiada Tadeusz Wawrzkiewicz, nauczyciel w szkole przy ulicy Aspekt. - Cały swój wolny czas poświęca ona na pomoc bratu, ale oprócz opieki potrzebne są pieniądze na leki czy rehabilitację. Poddałem swój pomysł na stworzenie charytatywnego kalendarza uczennicom, a te zgodziły się pozować do zdjęć w nim zamieszczonych.

Zdjęcia powstawały przez kilka miesięcy, w prowizorycznym studiu szkoły. - Trwało to tak długo, bo jedynym terminem, jaki pasował dziewczętom, były soboty - opowiada nauczyciel. - Dziewczyny były nad wyraz profesjonalne i cierpliwe, a efekt to 150 sztuk kalendarzy, rozprowadzanych przez szkołę.

Cały dochód ze sprzedaży (koszt projektu i druku pokryli pomysłodawcy i sponsorzy) trafi na konto potrzebującego chłopca i będzie przeznaczony na turnus rehabilitacyjny dla dziesięciolatka.

Gdzie kupić taki kalendarz? Oczywiście - w szkole! Wystarczy zapytać o niego na Aspekt 48.

(wt)

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

biedronka 041 2

Komentarze (2)

# ciekawski

28.12.2015 12:35

co na to urząd skarbowy ?

# wolumen

28.12.2015 13:35

Poczytaj odpowiednie ustawy a będziesz wiedział co na to Urząd Skarbowy.
Trzeba dodać, że gdy piszemy nazwy urzędów jednostkowych zapis jest zawsze dużymi literami. Np.: Urząd Antymonopolowy, Urząd Patentowy, Urząd Rzecznika Praw Obywatelskich.
Twój nick powinien chyba brzmieć #nieciekawski.
Dwie głupoty w jednym wpisie.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

cmp 09-2025 2cmp 09-2025 0

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

REKLAMA

bck balwanek 3bck balwanek 0

REKLAMA

moje bielany 003 1moje bielany 003 2moje bielany 003 0

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

bck królowa śniegu 2025 3bck królowa śniegu 2025 0

REKLAMA

bck grinch 1bck grinch 2bck grinch 0

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

zoliborz wysoczanska 3zoliborz wysoczanska 0

REKLAMA

zoliborz pawilon retroclub 1zoliborz pawilon retroclub 2zoliborz pawilon retroclub 0