Mikołajki na sportowo
7 grudnia 2007
Pod hasłem "Baw się z nami" 8 grudnia na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida 56 odbędzie się Mikołajkowy Turniej Sportowo-Rekreacyjny.
Zmieńmy razem białołęckie lasy
Jak wykorzystać potencjał lasów wokół tzw. Zielonej Białołęki do aktywności sportowych? Czy po rzece Długiej chcemy pływać kajakiem? Ścieżka konna w lesie to mrzonka? A może raczej ująć ją w planie zagospodarowania lasu?
00. W programie prze-widziano wiele atrakcji, m.in. gry i zabawy prowadzone pod okiem instruktorów. Będą nagrody, upominki i mnóstwo słodkich niespodzianek. Na zakończenie ok. 11.45 przewidziano wspólną zabawę z zespołem muzycznym Włodarki Famili.
APC
.




































