Mieszkańcy wybrali, gdzie staną siłownie plenerowe
30 października 2013
źródło: www.bemowo.waw.pl
Głosowanie zakończone: wiadomo już, gdzie na Białołęce staną plenerowe siłownie.
O lokalizacjach zdecydowali mieszkańcy podczas konsultacji społecznych: głosując na stronie internetowej
Kiedy Marywilska 44 zostanie odbudowana?
Wszyscy pamiętamy 12 maja 2024 roku, kiedy to gęste kłęby ciemnego niczym smoła dymu spowiły niebo Białołęki, Bielan i okolic. Doszło do niewyobrażalnego pożaru, w którym kupcy kupcy z głównej hali przy Marywilskiej stracili dobytek swojego życia.
pl' target='_blank'>www.wdobrejkondycji.waw.pl oraz wypełniając ankiety dostępne w ratuszu na Modlińskiej.
Urządzenia do ćwiczeń staną w okolicach parku Strumykowa (na to miejsce oddano łącznie 316 głosów), przy orliku na ul. Krzyżówki (290 głosów), okolicach parku Henrykowskiego (279 głosów), przy stacji uzdatniania wody na Ostródzkiej (271 głosów), placu zabaw ul. Portowa (254 głosy) oraz na terenie przy ul. Aluzyjnej i ul. Mikołaja Trąby. Na ostatnią lokalizację zagłosowało 225 osób.
W każdej siłowni znajdzie się po sześć urządzeń: wyciskacz, wahadło, biegacz, twister, orbitrek, wioślarz.
Czemu tak mało osób wzięło udział w konsultacjach?
(red)
.




































