Michał Bajor premierowo na Białołęce
25 września 2015
Wybitny i niepowtarzalny artysta - Michał Bajor - wystąpi z koncertem promującym jego najnowszą płytę 17 października w Białołęckim Ośrodku Kultury.
Gdzie jest Tarchomin? Decyduje ZTM?
- Gdzie mieszkasz? - Na Tarchominie. - Przy jakiej ulicy? - Odkrytej. - To dlaczego na tabliczce z nazwą domu masz napisane "Nowodwory"? Oto dialog prawie autentyczny.
Premiera jego najnowszego krążka, będącego zbiorem najpiękniejszych piosenek o miłości, odbędzie się 2 października. Większość z zawartych na nim utworów to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy - by wymienić tylko "Prześliczną wiolonczelistkę", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Och, życie kocham cię nad życie" czy "Nie ma jak u mamy".
Michał Bajor - "Moja miłość", 17 października, godz. 18:00, Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1, bilety: 70 zł (normalny), 50 zł (ulgowy).
mj
.








































