REKLAMA

Bemowo

kronika policyjna »

 

Ewakuacja stacji metra. Uzbrojony 19-latek zaatakował policjantów

  10 listopada 2023

alt='Ewakuacja stacji metra. Uzbrojony 19-latek zaatakował policjantów'
źródło: Komisariat Policji Metra Warszawskiego

19-latek posiadający przy sobie znaczne ilości narkotyków, uzbrojony w nóż i kastety, rzucił się na policjantów na stacji metra Bemowo.

REKLAMA

Wieczorem, podczas ewakuacji pasażerów ze stacji metra Bemowo w związku z pozostawionym bez opieki bagażem, do policjantów podszedł pracownik obsługi informując o mężczyźnie, który odmówił opuszczenia toalety.

Ewakuacja stacji metra Bemowo i atak na policjantów

Funkcjonariusze udali się do wskazanego przez pracownika metra pomieszczenia, gdzie na miejscu zastali 19-latka, który na ich widok założył dwa kastety na ręce, a następnie rzucił się na policjantów.

- Agresywne i irracjonalne zachowanie młodego mężczyzny sprawiło, że na miejsce wezwano drugi patrol policji, przy pomocy którego udało się obezwładnić 19-latka. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Został zatrzymany. Przyznał się do zażycia środków odurzających - informuje młodsza aspirant Natalia Laurans.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Agresor ze stacji Bemowo stanie przed sądem

Ponadto podczas przeszukania agresora znaleziono przy nim nóż, a także torebki foliowe z białą sproszkowaną substancją oraz brunatno-zielonym suszem roślinnym.

- Po sprawdzeniu substancji testerami narkotykowymi okazało się, że to mefedron oraz marihuana - dodaje policjantka. Zatrzymanego doprowadzono do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola, gdzie zostały mu postawione zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz czynnej napaści na policjantów. Młody mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesięce. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

JR

.
 

Komentarze (2)

# Do pudła

10.11.2023 12:45

A zaczynał jak oni wszyscy, niewinnie - od rekreacyjnego popalania nieszkodliwej rzekomo marihuany. Tępić takie odpady społeczne!

# cali-pl

11.11.2023 22:18

eeej! to pewnie jedyny taki przypadek na świecie, proszę nie atakować MJ, która słusznie funkcjonuje w Polsce jako medyczna. Wiadomo, że to nie dla każdego, ale np. każdy pacjent onkologiczny powinien mieć pełną świadomość dostępności rozwiazań w naszym kraju.
Ten pan akurat pewnie nie miał recepty, za to miał 2 kastety, jakieś kompletne ekstremum, bardzo proszę tego nie sklejać tak:)
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy