REKLAMA

Targówek

społeczeństwo »

 

Pacjenci Szpitala Bródnowskiego potrzebują ubrań. Zbiórka tylko do 4 grudnia

  29 listopada 2023

alt='Pacjenci Szpitala Bródnowskiego potrzebują ubrań. Zbiórka tylko do 4 grudnia'
źródło: Mazowiecki Szpital Bródnowski

Do 4 grudnia trwa zorganizowana przez Mazowiecki Szpital Bródnowski zbiórka ubrań dla pacjentów będących w trudnej sytuacji. Gdzie i jaką odzież możemy przynieść?

REKLAMA

- To kolejna nasza akcja w tej sprawie. Zima zbliża się wielkimi krokami, a nasze magazyny są już puste - napisał w mediach społecznościowych Mazowiecki Szpital Bródnowski. - Masz w szafie coś, czego już nie nosisz, a wciąż jest w dobrym stanie? Podaruj tę odzież osobie potrzebującej! - apelują lekarze. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.

Pacjenci Szpitala Bródnowskiego potrzebują ubrań

Szpital do 4 grudnia prowadzi zbiórkę ubrań dla swoich pacjentów. Najbardziej niezbędne są: męskie dresy, męskie piżamy, męskie bluzki, męskie t-shirty, męskie bluzy, kapcie, klapki, męskie długie spodnie, męskie kurtki, męska bielizna (ale tylko nowa). Ubrania mogą być używane, lecz muszą być w dobrym stanie - zastrzega szpital. Można je pozostawić w kontenerze, który jest ustawiony przed szpitalem, przy wjeździe na parking (vis-a-vis budynku Gamma Knife).

Zapraszamy na zakupy

Lekarze z Bródna wyjaśniają, dlaczego to takie ważne

- Oprócz naturalnego dla nas elementu niesienia pomocy medycznej, czujemy się także w obowiązku pomóc tym osobom, które nierzadko trafiają do nas w trudnej sytuacji materialnej np. z domów pomocy społecznej. Własna odzież tej grupy pacjentów często nie jest przystosowana do pory roku lub jest w fatalnym stanie. Często nie mają co na siebie włożyć, aby wyjść ze szpitala po zakończeniu leczenia. Bywa także, że pacjenci nie mają nikogo bliskiego, kto mógłby przynieść potrzebne ubrania. Ogromy sukces poprzednich akcji daje nam wiarę, że i tym razem się uda! Państwa dotychczasowe dary nadal służą wielu potrzebującym osobom. To największa radość! - napisali na Facebooku lekarze z Bródna.

JR

.
 

Komentarze (2)

# Taka prawda

30.11.2023 20:30

XXI wiek. Środek Europy a apel godny wieków ciemnych. To jest niepojęte że tak ochoczo daliśmy się wykorzystać ukrainie a sami latami czekamy w kolejkach do lekarza bądź szpital nie ma pieniędzy na ubrania dla ubogich pacjentów.

# nie dziel

04.12.2023 09:34

bardzo dobra akcja. z moimi synami zrobiliśmy przegląd i podzieliliśmy się czym mogliśmy (buty, bluzy, spodnie, swetry koszulki). jednak wiara w ludzi daje efekty!!!
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024