Marek Wilczyński znów w radzie dzielnicy
6 marca 2012
Po rezygnacji Jarosława Jankowskiego z pracy w samorządzie dzielnicy, jego miejsce zajął Marek Wilczyński.
"Tu damy tramwaj, tam SKM-kę"... Psucia Gocławka ciąg dalszy
Z cyklu "Budowa bezsensownych węzłów przesiadkowych": Tramwaje Warszawskie planują przedłużenie linii na Grochowskiej do granicy Wawra, do ronda Mościckiego.
Zawodowo zajmował się opracowywaniem polskich norm, przepisów i rozporządzeń z zakresu sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Ukończył szereg kursów z prawa UE. Jest wieloletnim działaczem osiedlowym. Powrócił do rady dzielnicy po przerwie w poprzedniej kadencji.
- Priorytetem w mojej działalności jako radnego będzie utrzymywanie stałych kontaktów z mieszkańcami, udzielanie im informacji, porad i pomocy w rozwiązywaniu ich problemów. Za najważniejsze inwestycje Wawra uważam budowę przejścia bezkolizyjnego w Międzylesiu, ronda w Falenicy i dalszą stopniową rozbudowę sieci kanalizacyjnej i wodociągowej, w Falenicy uporządkowanie centrum i stacji PKP, a także sieci wodociągowej na osiedlu SOP oraz przekonanie mieszkańców do podniesienia standardów czystości i porządku z uwzględnieniem terenów leśnych - mówi radny i dodaje, że chciałby być członkiem trzech komisji: ładu przestrzennego, kultury fizycznej i sportu oraz inwestycyjnej. - Będę starał się kłaść nacisk na obiektywne i merytoryczne podejmowanie wszystkich decyzji - zapewnia.
Kontakt do radnego: tel. 505-123-620, e-mail: wiljur@interia.pl.
as
.



































