Mamy pytania
19 grudnia 2008
Po niedawnym październikowym spotkaniu w dzielnicy, które dotyczyło spraw komunikacyjnych w dzielnicy, pozostał niedosyt.
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, serdecznie zapraszam mieszkańców do urzędu dzielnicy (sala konferencyjna na I piętrze) w dniu 7 stycznia 2009 r.
Tu autobusy nie dojeżdżają. Mieszkańcy wykluczeni komunikacyjnie
Mieszkańcy wschodniej Białołęki na co dzień zmagają się z wykluczeniem komunikacyjnym, które fundują im władze stolicy.
o godz. 18.30 na kolejne spotkanie poświęcone budowie wyczekiwanego mostu Pół-nocnego i fragmentu trasy mostu Północnego do ul. Modlińskiej. Zaproszenia na spotkanie otrzymali przedstawiciele ZMID, którzy powinni odpowiedzieć, jeśli nie na wszystkie, to przynajmniej na dużą część naszych pytań.
Spotkanie powinno za-kończyć się ok. 20.30-21.00.
Serdecznie zapraszam.
Wojciech Tumasz
radny dzielnicy






































