REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
Bielany

Migawki z okolicy

 

Mały, żółty domek pośrodku morza betonu

  1 grudnia 2014

alt='Mały, żółty domek pośrodku morza betonu'

Po poszerzeniu al. Reymonta odsłonił się niezwykły widok.

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0
Wychodząc z ul. Schroegera na al. Reymonta widzimy najpierw morze asfaltu (to stara i nowa jezdnia), później morze żelbetonu (to bloki po drugiej stronie), a później. Jednak połączą S7 z mostem Północnym? Ratusz chce naprawić swój błąd Jednak połączą S7 z mostem Północnym? Ratusz chce naprawić swój błąd Nasz artykuł o problemach z połączeniem Bielan z planowaną trasą szybkiego ruchu odbił się szerokim echem. Warszawski ratusz chce przyspieszyć prace nad trasą mostu Północnego na lewym brzegu Wisły. .. mały, żółty domek ogrodzony kolorowym płotem, stojący tuż przy ruchliwej ulicy. Kto w nim mieszka? Księżniczka z Wrzeciona, królewna znad Stawów Brustmana czy - jak w starych westernach - osadnik, któremu deweloper bezskutecznie proponował duże pieniądze za teren pod osiedle?

DG

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

bck klub przygód 2026 2bck klub przygód 2026 0

Komentarze (6)

# binoleq

01.12.2014 13:09

Znam tego pana osobiscie chodzi ten pan w pobliskimej okolicy i zaczepia ludzi pytajac o papierosa... Dla mnie troche to swir gada do siebie bluzga czasami i ma dziwne tiki...

# binoleq

01.12.2014 13:11

Znam tego pana osobiscie chodzi ten pan w pobliskiej okolicy i zaczepia ludzi pytajac o papierosa... Dla mnie troche to swir gada do siebie bluzga czasami i ma dziwne tiki...

# aero

01.12.2014 19:17

Potwierdzam #binoleq, a poza tym to pewnie pozostałość po wsi? Zresztą takie same domki są między warsztatami niewiele dalej, w stronę Kasprowicza. W sumie to ciekawe czy to jest przedwojenne czy już po, ale zanim powstało osiedle? I jak to się stało, że przetrwało?

REKLAMA

biedronka 050 2biedronka 050 0

# DMfANKA

03.12.2014 21:26

a co jeszcze ciekawsze, to to, że w tym małym, żółtym domku kręcili jeden z odcinków "07 zgłoś się "

# binoleq

03.12.2014 21:46

Masz odcinek? Z checia obejrze

# Rurek

09.12.2014 09:30

#binoleq napisał(a) 01.12.2014 13:11
Znam tego pana osobiscie chodzi ten pan w pobliskiej okolicy i zaczepia ludzi pytajac o papierosa... Dla mnie troche to swir gada do siebie bluzga czasami i ma dziwne tiki...
Proszę nie obrażać Pana Pawła. Jest lekko niepełnosprawny i zupełnie nie groźny. Mieszka na Bielanach od początku lat 50 i nigdy nie słyszałam żeby kogoś "zbluzgał". Mieszkańcy ul. Reymonta znają go i szanują.

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0
więcej na forum

REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 3smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA