REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# binoleq

01.12.2014 13:09

Znam tego pana osobiscie chodzi ten pan w pobliskimej okolicy i zaczepia ludzi pytajac o papierosa... Dla mnie troche to swir gada do siebie bluzga czasami i ma dziwne tiki...

# binoleq

01.12.2014 13:11

Znam tego pana osobiscie chodzi ten pan w pobliskiej okolicy i zaczepia ludzi pytajac o papierosa... Dla mnie troche to swir gada do siebie bluzga czasami i ma dziwne tiki...

# aero

01.12.2014 19:17

Potwierdzam #binoleq, a poza tym to pewnie pozostałość po wsi? Zresztą takie same domki są między warsztatami niewiele dalej, w stronę Kasprowicza. W sumie to ciekawe czy to jest przedwojenne czy już po, ale zanim powstało osiedle? I jak to się stało, że przetrwało?

REKLAMA

# DMfANKA

03.12.2014 21:26

a co jeszcze ciekawsze, to to, że w tym małym, żółtym domku kręcili jeden z odcinków "07 zgłoś się "

# binoleq

03.12.2014 21:46

Masz odcinek? Z checia obejrze

# Rurek

09.12.2014 09:30

#binoleq napisał(a) 01.12.2014 13:11
Znam tego pana osobiscie chodzi ten pan w pobliskiej okolicy i zaczepia ludzi pytajac o papierosa... Dla mnie troche to swir gada do siebie bluzga czasami i ma dziwne tiki...
Proszę nie obrażać Pana Pawła. Jest lekko niepełnosprawny i zupełnie nie groźny. Mieszka na Bielanach od początku lat 50 i nigdy nie słyszałam żeby kogoś "zbluzgał". Mieszkańcy ul. Reymonta znają go i szanują.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy