Lubisz swój WOM?
5 czerwca 2009
Ratusz organizuje kolejną edycję konkursu na "Najlepszy wydział obsługi mieszkańców w stolicy".
Drugie awizo w skrzynce, pierwszego nie było. "Nie możemy wykluczyć"
- Latem listonosze nie zostawiają w skrzynkach pierwszego awizo, tylko od razu drugie. Nie chce im się roznosić? - pisze Czytelnik.
warszawa.pl/ankieta.php'>www.ewom.warszawa.pl/ankieta.php.
Pracownicy wydziałów obsługi mieszkańców - laureaci konkursu - otrzymają nagrody pieniężne za pierwsze trzy miejsca - odpowiednio 3,5 tys., 2,5 tys. i 1,5 tys. zł. Ogłoszenie wyników - 30 czerwca.
stroja.





































