REKLAMA

Targówek

drogi »

 

Nagły remont Łodygowej. Objazd przez... Grochowską

  26 lutego 2024

alt='Nagły remont Łodygowej. Objazd przez... Grochowską'
źródło: UM Warszawa

Z uwagi na pogarszający się stan nawierzchni kolejarze wyremontują przejazdy na ul. Łodygowej. Podczas zaplanowanych na środę 28 lutego prac jezdnia będzie całkowicie zamknięta. Objazd został wyznaczony ulicami Radzymińską, Grochowską i Żołnierską.

REKLAMA

Prace na ul. Łodygowej zaplanowano na środę 28 lutego od godz. 9:00. Chcesz wziąć kredyt gotówkowy online? O tym musisz pamiętać! Chcesz wziąć kredyt gotówkowy online? O tym musisz pamiętać!
Kredyt gotówkowy online może wspomóc Cię w realizacji różnych planów - dzięki otrzymanej gotówce możesz pokryć koszty remontu czy naprawić samochód. O wsparcie finansowe z banku możesz ubiegać się na różne sposoby, także przez internet. O czym musisz pamiętać, jeżeli zdecydujesz się na kredyt gotówkowy online? W jaki sposób przygotować się do złożenia wniosku?
Kierowcy nie przejadą przez przejazd kolejowy w godz. 10:00-14:00.

Łodygowa w remoncie

"Poza tymi godzinami będzie zajęty raz jeden, raz drugi pas jezdni. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych prace zostaną dokończone następnego dnia - w czwartek, 29 lutego, w tych samych godzinach" - zapowiada warszawski ratusz.

Objazd poprowadzi ulicami Łodygową, Radzymińską, aleją "Solidarności", Targową, Grochowską, Marsa i Żołnierską. Do Ząbek będzie można dojechać ulicami Swojską i Janowiecką lub Bystrą i Stefana Batorego.

Kup bilet

Zmiany w kursowaniu autobusów

W związku z pracami od godziny 9:00 do 14:00 autobusy linii 145 i 245 zmienią trasy. Jadąc, odpowiednio w kierunku Żerania FSO i Bródna-Podgrodzie, z ulicy Piłsudskiego w Ząbkach skręcą w Skorupki, a dalej Orlą, Wojska Polskiego, Leszczyckiego i Stefana Batorego. Do Warszawy wjadą przez Bystrą do Radzymińskiej. Podobny objazd będzie obowiązywał w drodze powrotnej.

Z ulicy Radzymińskiej autobusy obu linii skręcą w Bystrą, a następnie w Ząbkach pojadą ulicami: Stefana Batorego, Leszczyckiego, Wojska Polskiego, Orlą, 3 Maja i Piłsudskiego, a dalej swoimi trasami.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA