Lodowisko czeka na Dziadka Mroza
4 grudnia 2009
Jeśli pogoda pozwoli, to już 6 grudnia będzie można korzystać z lodowiska na Strumykowej. I choć otwarcie zaplanowano na mikołajki, tym razem wszystko zależy od Dziadka Mroza.
Ratusz oficjalnie: Tramwaj na Zieloną Białołękę to nie jest priorytet
Wiceprezydent Michał Olszewski przyznaje, że budowa linii w rejon osiedla Derby jest dla urzędu miasta mniej istotna od linii do Wilanowa czy na Gocław, który jednocześnie ma dostać metro.
00 do 21.00, jednak od 8.00 do 14.00 będzie udostępniane bezpłatnie grupom szkolnym. W ciągu dnia przewiduje się dwie przer-wy techniczne od 14.00 do 14.30 oraz od 17.30 do 18.00. W weekendy i święta lo-dowisko będzie czynne w godzinach od 11.00 do 21.00, a przerwy techniczne będą w takich samych godzinach, jak w dni powszednie. Za bilet ulgowy zapłacimy 5 zł, a za normalny 7 zł. Upoważnia on do korzystania ze ślizgawki w ciągu jednej sesji - (każdą sesję kończy przerwa techniczna). Na miejscu będzie też możliwość wypo-życzenia łyżew za 6 zł na jedną sesję oraz ich naostrzenia w cenie od 8 do 10 zł.
Teraz można już tylko czekać, aż słupek termometru spadnie w dół i hajda na lodowisko!
bk
.




































