Linia 22 możliwa do Huty?
11 listopada 2011
- Obecnie tylko tramwaj linii 33 kursuje przez Broniewskiego bezpośrednio ze Śródmieścia na Młociny. Czy jest szansa, aby linia 22 wróciła na swoją starą trasę, kursując do Huty? - pytają mieszkańcy.
- Zapewniliśmy regularne i punktualne kursowanie tramwajów z ul. Broniewskiego do Młocin.
Deweloper wygrał. Pięć pięter przy Żeromskiego
Przeciwnicy budowy na Starych Bielanach apartamentowca nazywają go "molochem", ale wojewoda nie ma takich wątpliwości.
Do Huty dojeżdża linia 33 jeżdżąca co pięć minut w szczycie. Dlatego nie planujemy zmian w tym zakresie - informuje Konrad Klimczak, rzecznik ZTM.
AP
Dziurawa jezdnia, brak chodnika, zdemolowana wiata przystankowa? Chcesz, abyśmy pomogli Ci w kontaktach z urzędnikami - dzwoń 22 392-08-30.
.










































