REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

kultura

 

Varius Manx pod choinkę. Kolędowo na Jelonkach

  15 grudnia 2022

Varius Manx pod choinkę. Kolędowo na Jelonkach
źródło: Facebook / Varius Manx

Finał akcji "Choinka pod Choinkę" na Bemowie uświetni koncert Varius Manx & Kasi Stankiewicz w parku Górczewska.

REKLAMA

W sobotę 17 grudnia o godz. 17:00 polecamy udać się do amfiteatru w parku Górczewska na koncert Varius Manx & Kasi Stankiewicz.

Koncert Varius Manx. Jak wrocławskie krasnale. Na Bemowie stanęły urocze misie Urocze misie stanęły na ulicach Bemowa
Latacz, Ringo, Bemik, Ratowniś, Radarek i Watek - wzorem krasnali z Wrocławia - zamieszkali w północnej części dzielnicy Bemowo. Mieszkańcy mogą już robić sobie z nimi zdjęcia.
Nie tylko kolędy

- Artyści na świąteczny czas Bożego Narodzenia przygotowali niepowtarzalny koncert kolęd i pastorałek okraszony największymi przebojami zespołu. Ten niezwykły wieczór pozwoli zmęczonym zmysłom poczuć klimat i magię świąt - zapowiada bemowski ratusz.

Na niecodzienny charakter występu składa się głos Kasi Stankiewicz w towarzystwie muzyków Varius Manx, którzy na warsztat wzięli najpiękniejsze kolędy i pastorałki. W ten sposób powstał projekt będący nie tylko niespodzianką dla fanów zespołu, lecz także prawdziwą ucztą muzyczną dla każdego słuchacza. Najpopularniejsze kolędy, m.in. "Gdy śliczna Panna", "Przybieżeli do Betlejem", "Anioł pasterzom mówił", "Jezus Malusieńki" spotkają się z przebojami z repertuaru zespołu, m.in. "Pocałuj noc", "Piosenka księżycowa", "Elf", czy "Orła cień". Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

REKLAMA

Co jeszcze w parku Górczewska?

Jak co roku bemowski ratusz przygotował dla mieszkańców tysiąc świątecznych drzewek i 17 grudnia szczęśliwi zwycięzcy, którzy wcześniej zgłosili chęć wzięcia do domu jodły kaukaskiej, odbiorą pachnące drzewko z parku Górczewska. Święta to także czas spotkań w towarzystwie pysznego jedzenia, dlatego w dniach 16-18 grudnia odbędzie się II Bemowski Festiwal Bożonarodzeniowy. Aromaty goździków, piernika, świątecznych słodkości i barszczyku z pewnością wielu mieszkańców zwabią w weekend do parku Górczewska.

17 grudnia polecamy Świąteczny Jarmark Różności, czyli kiermasz rękodzieła artystycznego. Na stoiskach znajdziecie m.in. dekoracje wykonane na szydełku, miody, mydełka, ozdoby choinkowe, zabawki, ręcznie rysowane i malowane grafiki oraz zestawy prezentowe dla spóźnialskich.

- Spędźcie z nami wyjątkowe chwile przy dźwiękach najlepszej muzyki na żywo i poczujcie magię świąt - zachęca bemowski ratusz.

(jr)

.
 

Polecamy

Komentarze (2)

# Bemowianka

19.12.2022 13:58

Koncert,którego nie było,gdyż liderkaVM i jej zespół strzelili fochy mimo bardzo dobrej organizacji(mi.in.były sprawnie działające dmuchawy) i obecności czekających na tym samym mrozie fanów.
Skoro nas zlekceważono to już więcej NIE CHCEMY koncertów tego zespołu!!!

# Poirytowany

20.12.2022 15:20

Na prezent, to mieszkańcy Jelonek życzyliby sobie przywrócenia komunikacji do Śródmieścia - najlepiej autobusu 506 przynajmniej do przystanku Metro Centrum.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA