REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

kultura

 

Sound'n'Grace na Bielanach. Zaśpiewają kolędy i pastorałki w wyjątkowej scenerii

  21 grudnia 2022

Sound'n'Grace na Bielanach. Zaśpiewają kolędy i pastorałki w wyjątkowej scenerii
źródło: Facebook / Sound'n'Grace

Jeden z najpopularniejszych zespołów gospelowych w Polsce - Sound'n'Grace zawita na Bielany. W kościele pokamedulskim usłyszymy najbardziej popularne kolędy i pastorałki. Koncert jest bezpłatny.

REKLAMA

Zespół jest chórem wykonującym muzykę gospel, soul, R&B i funk. Został założony przez Annę Żaczek i Kamila Mokrzyckiego w 2005 roku w Warszawie.

Sound'n'Grace - kim są?

Sound'n'Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego - koncertuje w kościołach, klubach jazzowych (Akwarium Jazzarium, Tygmont, Hybrydy), rockowych (Hard Rock Café), w centrach artystycznych (Fabryka Trzciny, Teatr Praga) oraz na scenach prestiżowych teatrów (Teatr Capitol, Teatr Kwadrat, Teatr Polski). Ksiądz Drozdowicz znów zaskakuje. Maanam w kościele Ksiądz Drozdowicz znów zaskakuje. Maanam w kościele
"Czekam na wiatr, co rozgoni ciemne skłębione zasłony" - słowa przeboju z lat 80. można było usłyszeć w... pokamedulskiej świątyni w Lesie Bielańskim.

Wśród solistów, którzy pracowali, bądź nadal pracują z chórem, są laureaci Opolskich Debiutów (TVP1), Szansy na Sukces (TVP2), Twojej Drogi do Gwiazd (TVN) oraz Konkursu Piosenki im. Agnieszki Osieckiej. Ponadto grupa została doceniona przez takie gwiazdy polskiej sceny jazzowej i r'n'b jak: Dorota Miśkiewicz, Natalia Niemen, Mieczysław Szcześniak, Life New M czy NuSoulCity. Gościnnie z chórem występowali także: Ola Nowak z zespołu "Dziewczyny", Mateusz Krautwurst z "The Positive" a także Nick Sinckler.

REKLAMA

Przedłużenie magii świąt

- Koncert kolęd i pastorałek w pięknej przestrzeni kościoła pokamedulskiego na Bielanach to duża dawka pozytywnej energii, możliwość przeżycia niezapomnianych chwil i poruszenia serca, czyli można powiedzieć, że to takie przedłużenie Bożego Narodzenia o jeszcze jeden, "trzeci dzień" - zapowiada bielański ratusz. Zespół w kameralnym, ale mocnym 8-osobowym składzie doborowych wokali, zaśpiewa własne wersje kolęd, które ukazały się na płycie "Atom - edycja specjalna".

- "Z narodzenia Pana", "Anioł Pasterzom Mówił", "Święta będą cały rok", "Mędrcy Świata" i wiele innych popularnych kolęd i pastorałek będzie można śpiewać wspólnie ze znakomitymi wokalistami zespołu. Przygotujcie się na duża dawkę pozytywnej, świątecznej energii! - zapowiadają organizatorzy.

Ten niezwykły koncert kolęd odbędzie się już we wtorek 27 grudnia o godzinie 18:00 w kościele pokamedulskim przy ul. Dewajtis 3. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

(jr)

.
 

Polecamy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA