Koncert inaugurujący działalność Radia Jazz.fm
30 września 2015
Radio Jazz.fm wznawia działalność pod patronatem Bemowskiego Centrum Kultury.
Rowery i hulajnogi na chodniku. Radny domaga się działań
Agresja, wulgaryzmy oraz slalom rowerów i hulajnóg między pieszymi - tak wygląda codzienność nie tylko na Bemowie. Sytuacja budzi obawy mieszkańców, szczególnie osób starszych i rodzin z dziećmi.
Koncert w podziękowaniu dla wszystkich osób, które wzięły udział w akcji crowdfoundingowej "RadioJAZZ.FM - Reaktywacja!", dzięki której 1 września rozgłośnia wróciła z audycjami na żywo.
Koncert zorganizowany zostanie przez Fundację EuroJAZZ i Bemowskie Centrum Kultury - Mecenasa RadioJAZZ.FM i zainicjuje kolejny etap działania stacji - transmisji koncertów on-line.
Tego dnia od godz 17.00 studio radiowe będzie otwarte dla wszystkich chętnych.
W koncercie wystąpią: Into Interlude, 3fonia - Jacek Mazurkiewicz oraz Artur Dutkiewicz Trio i Jorgos Skolias.
Wstęp wolny.
(AG)
.









































