sport »

Kolejne medale Lemurów

14 listopada 2011

alt='Kolejne medale Lemurów'

Zawodnicy białołęckiego klubu "Lemur" nie ustają w zdobywaniu kolejnych medali i wyróżnień.

Zaczęło się od tego, że kolejne sukcesy Lemury odnotowały też na zawodach 29 października w Łapach, gdzie w swoich kategoriach trzecie miejsce zdobyli Hubert Pasieczyński i Przemysław Oleszczuk.

Z kolei na turnieju urządzonym 6 listopada z okazji Dnia Niepodległości Lemury zaprezentowały się bardzo godnie. Na największe brawa i słowa uznania zasługuje Rafał Olejnik, który w tym dniu nie tylko zajął najwyższe miejsce na podium w wadze do 60kg, ale zdobył również puchar najlepszego zawodnika turnieju wygrywając przed czasem pięć walk! Srebrny medal zdobył Hubert Pasieczyński (-30) ulegając w finale tylko reprezentantowi gospodarzy, a tuż poza podium zostali sklasyfikowani Łukasz Kurek i Gabriel Skipiała.

Gdy jeszcze nie zdążyły opaść emocje po turnieju w Rembertowie, już tydzień później 12 listopada "Lemury" jako jedyny klub z Warszawy pojechały reprezentować stolicę na tatami w Grudziądzu. Rafał Olejnik (-60kg) pokazał, że sukces z przed tygodnia nie był przypadkowy i do swojej nie małej już kolekcji medali dołożył kolejne złoto! Marcin Kowalski (-35kg) w pięknym stylu również wywalczył pierwsze miejsce deklasując swoich rywali. w tej Samej wadze Gabriel Skipiała (-35) zajął III miejsce, przegrywając pierwszą walkę a każdą następna wygrywał przed czasem wykonując piękne rzuty. Na duże słowa uznania zasługują też Hubert Pasieczyński (-32kg) - III miejsce i Bartek Lepianka - V miejsce (-29kg), którzy swoim sposobem walki i pięknymi technikami zwrócili uwagę trenera srebrnej medalistki Igrzysk w Atlancie Anety Szczepańskiej! Wszystkim zawodnikom gratulujemy i czekamy na kolejne dobre wieści z aren sportowych.