REKLAMA

Żoliborz

kalendarz imprez »

 

Karolina Beimcik Trio wystąpi w Forcie Sokolnickiego

  15 lutego 2024

alt='Karolina Beimcik Trio wystąpi w Forcie Sokolnickiego'
źródło: Facebook/Żoliborski Dom Kultury

Karolina Beimcik jest klasycznie wykształconą skrzypaczką i wokalistką jazzową, która czerpie inspiracje z kultury środkowo-wschodniej Europy. Jej koncert już na dniach w Forcie Sokolnickiego na Żoliborzu.

REKLAMA

Karolina Beimcik jest absolwentką wydziału jazzu na Queens College University w Nowym Jorku, a także magistrem kulturoznawstwa na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Choć gatunek jej twórczości można określić mianem jazzującej poezji, ze względu na swobodę łączenia gatunków i charakterystyczny ciepły głos, była zapraszana do współpracy przy wielu projektach - zarówno polskich, jak i zagranicznych. W kwietniu ukaże się jej nowy album "Noons / Południa".

Żoliborski Dom Kultury poleca

Artystka otrzymała II nagrodę na festiwalu Drugiego Programu Polskiego Radia Nowa Tradycja, Grand Prix na festiwalu Niemen Non Stop, nagrodę specjalną telewizji TVP Kultura, nagrodę Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz II nagrodę na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu. W Forcie Sokolnickiego obok wokalistki i skrzypaczki Karoliny Beimcik wystąpi gitarzysta i perkusista Inbar Elnatan oraz na gitarze elektrycznej zagra Igor Wiśniewski. Koncert odbędzie się już 23 lutego o 19:00 w Forcie Sokolnickiego przy ul. Stefana Czarnieckiego 51. Więcej informacji oraz bilety do nabycia na: https://biletyna.pl/koncert/Karolina-Beimcik-Trio.

JR

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024