REKLAMA

Żoliborz

oświata »

 

Kalendarz żoliborskich przedszkolaków. "Kolorowy świat wokół nas"

  8 grudnia 2023

alt='Kalendarz żoliborskich przedszkolaków. "Kolorowy świat wokół nas"'
Grupa przedszkolaków i wiceburmistrz Renata Kozłowska. Źródło: Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

Uzdolnione plastycznie maluchy z 13 żoliborskich przedszkoli miały 7 grudnia swój dzień. Ich kalendarz z najlepszymi pracami trafi do żoliborskich szkół i przedszkoli.

REKLAMA

W Szkole Podstawowej nr 396 przy ul. Anny German 5a odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. "Kolorowy świat wokół nas" dla dzieci z dzielnicowych przedszkoli publicznych. Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek Jak zapakować paczkę, aby dotarła bezpiecznie? Najlepsze praktyki pakowania paczek
Pakowanie i nadawanie paczeki to nie tylko umieszczenie przedmiotów w pudełku. Ważne jest, aby paczka była odpowiednio zabezpieczona, aby uniknąć uszkodzeń w trakcie transportu. Poniżej przedstawiamy najlepsze praktyki pakowania paczek, które pomogą zapewnić bezpieczną dostawę paczki.

Żoliborskie przedszkolaki w akcji

To była już trzecia edycja konkursu plastycznego dla dzieci z przedszkoli publicznych. Jak czytamy w regulaminie, ideą konkursu jest stworzenie kalendarza ilustrowanego pracami dzieci "wrażliwych na piękno natury". Polega on też na wykonaniu pracy plastycznej związanej z charakterystycznymi zmianami zachodzącymi w przyrodzie w poszczególnych miesiącach roku. Każde z 13 przedszkoli publicznych na Żoliborzu wylosowało kartkę z nazwą miesiąca i miało za zadanie wykonać pracę plastyczną ilustrującą dany miesiąc roku oraz okładkę kalendarza.

Kup bilet

Kolorowy kalendarz żoliborskich maluchów

- Efektem konkursu jest wspaniały kalendarz, ilustrowany dziecięcymi pracami, oddającymi piękno i zmienność przyrody wokół, o różnych porach roku. Mali artyści pokazali w pracach swój nieujarzmiony jeszcze żadnymi schematami i konwenansami talent oraz pełne wrażliwości spojrzenie na otaczający nas świat - pisze na Facebooku żoliborski ratusz.

Podczas podsumowania konkursu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, upominki i oczywiście kalendarze z ich własnymi pracami. Kalendarze trafią też do żoliborskich szkół i przedszkoli.

MB

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA